istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 226 memur ve kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar
226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar Duran Can Ateş
Bu içerik 6202 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar 

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 226 memur ve kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Yükseköğretim Kurulu, Erciyes Üniversitesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi, Kadıköy Belediye Başkanlığı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, ÖSYM, Yıldız Teknik Üniversitesi gibi kurumlar sözleşmeli memur ve kamu personeli alımı yapmaktadır. Başvurular ilanlarda belirtilen şekilde, son başvuru tarihine kadar kurumların personel daire başkanlıklarına yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

 

BAŞVURU YAPILACAK KADROLAR  

 

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Yükseköğretim Kurulu sözleşmeli 2 bilişim personeli alımı yapmaktadır. Adayların dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden veya fen edebiyat, eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Erciyes Üniversitesi en az ön lisans mezunu adayların başvurabileceği 86 kamu personeli alımı yapmaktadır. Başvurular 8 Ağustos tarihinde sona erecektir. Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin yayınlamış olduğu ilanda en az lise mezunu 113 hemşire alımı yapılacaktır. Başvurular 24 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde görevlendirmek üzere sözleşmeli 3 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 13 Ağustos tarihine kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na yapılacaktır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında veteriner kadrosunda görevlendirmek üzere 7 personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuruların 10 Ağustos tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı yayınladığı ilanda sözleşmeli 5 tercüman bankacılık ve finans personeli alımı yapacağını açıkladı. Başvurular 13 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılabilecektir. Yıldız Teknik Üniversitesi sözleşmeli 10 personel alımı yapmaktadır. Başvurular 26 Temmuz – 13 Ağustos tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgi Teknolojileri Koordinatörlüğü’ne müracaat edilerek yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

Yükseköğretim Kurulu www.kamumemuru.com Erciyes Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniversitesi Kadıköy Belediye Başkanlığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ÖSYM Yıldız Teknik Üniversitesi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek