226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 226 memur ve kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar
226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar Duran Can Ateş
Bu içerik 6469 kez okundu.

226 Memur ve Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar 

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere 226 memur ve kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Yükseköğretim Kurulu, Erciyes Üniversitesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi, Kadıköy Belediye Başkanlığı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, ÖSYM, Yıldız Teknik Üniversitesi gibi kurumlar sözleşmeli memur ve kamu personeli alımı yapmaktadır. Başvurular ilanlarda belirtilen şekilde, son başvuru tarihine kadar kurumların personel daire başkanlıklarına yapılacaktır. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

 

BAŞVURU YAPILACAK KADROLAR  

 

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Yükseköğretim Kurulu sözleşmeli 2 bilişim personeli alımı yapmaktadır. Adayların dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden veya fen edebiyat, eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Erciyes Üniversitesi en az ön lisans mezunu adayların başvurabileceği 86 kamu personeli alımı yapmaktadır. Başvurular 8 Ağustos tarihinde sona erecektir. Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin yayınlamış olduğu ilanda en az lise mezunu 113 hemşire alımı yapılacaktır. Başvurular 24 Temmuz – 8 Ağustos tarihleri arasında yapılacaktır. Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde görevlendirmek üzere sözleşmeli 3 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular 13 Ağustos tarihine kadar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na yapılacaktır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında veteriner kadrosunda görevlendirmek üzere 7 personel alımı yapılacağı açıklandı. Başvuruların 10 Ağustos tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı yayınladığı ilanda sözleşmeli 5 tercüman bankacılık ve finans personeli alımı yapacağını açıkladı. Başvurular 13 Ağustos 2018 tarihine kadar yapılabilecektir. Yıldız Teknik Üniversitesi sözleşmeli 10 personel alımı yapmaktadır. Başvurular 26 Temmuz – 13 Ağustos tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgi Teknolojileri Koordinatörlüğü’ne müracaat edilerek yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

Yükseköğretim Kurulu www.kamumemuru.com Erciyes Üniversitesi Afyon Kocatepe Üniversitesi Kadıköy Belediye Başkanlığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ÖSYM Yıldız Teknik Üniversitesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak