KPSS 55 Puanla En Az Lise Mezunu 21 Memur Alımı

KPSS 55 puan ve en az lise mezunu memur, muhasebeci, tahsildar, bilgisayar işletmeni, zabıta memuru, itfaiye eri, tekniker ve mühendis olarak 21 kamu personeli alımı yapılıyor.

KPSS 55 Puanla En Az Lise Mezunu 21 Memur Alımı
KPSS 55 Puanla En Az Lise Mezunu 21 Memur Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 10944 kez okundu.

KPSS 55 Puanla En Az Lise Mezunu 21 Memur Alımı 

 

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, KPSS 55 puan ve en az lise mezunu memur, muhasebeci, tahsildar, bilgisayar işletmeni, zabıta memuru, itfaiye eri, tekniker ve mühendis olarak 21 kamu personeli alımı yapılıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Yeni yayınlanan ilan ile lise, ön lisans ve lisans mezunu KPSS 55 en az puanı olan adaylar arasından memur ve kamu personeli alımı yapılıyor. Alımlar kadrolu ve daimi olarak ilan edilmiştir. Sadece mühendis alımında KPSS 60 puan şartı aranmaktadır. Başvuru sürecinde başarılar.  

 

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN DANIŞMAN ALIMI YAPILACAK?   

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere memur ve kamu personeli alımı yapılıyor. Memur 1 kişi, muhasebeci 1 kişi, tahsildar 2 kişi, bilgisayar işletmeni 1 kişi, zabıta memuru 6 kişi, itfaiye eri 6 kişi, tekniker 3 kişi ve mühendis 1 kişi olarak toplam 21 kişi istihdam edilecektir. Memur için lise mezun, tekniker ön lisans mezun, muhasebeci ön lisans mezun, mühendis lisans mezun, bilgisayar işletmeni lisans mezun, tahsildar ön lisans ve lisans mezun, zabıta memuru lise ve ön lisans mezun ve itfaiye eri lise ve ön lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İtfaiye eri alımında C sınıfı ve zabıta memuru alımında B sınıfı ehliyet sahibi olmaları gerekmektedir. 

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?   

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. Mühendis Kadrosu için 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Muhasebeci Kadrosu için 2016 yılı KPSSP93 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Tekniker Kadrosu için 2016 yılı KPSSP93 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Memur Kadrosu için 2016 yılı KPSSP94 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Bilgisayar İşletmeni Kadrosu için 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Tahsildar Kadrosu için 2016 yılı KPSSP93, 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olması gerekmektedir. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.  

 
BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?  

Başvuru belgelerini 10 Eylül 2018 den 11 Eylül 2018 Salı günü saat 17.30’a kadar (mesai günlerinde saat 09:00-17:30 arasında) müracaatlarını yapabilirler. Afyonkarahisar Çobanlar Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

Afyonkarahisar Çobanlar Belediyesi için : www.cobanlar.bel.tr/ 

 

KPSS www.kamumemuru.com www.cobanlar.bel.tr/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak