6 Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Belediye Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı

6 Belediye Başkanlığı yayımladığı personel alım ilanıyla çeşitli pozisyonlarda belediye personeli alımı yapacaklarını duyurdular. Belediyeler tarafından yayımlanan bu alım ilanlarında ise KPSS şartı talep edilmiyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

6 Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Belediye Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı
6 Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Belediye Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı  Duran Can Ateş
Bu içerik 16199 kez okundu.

6 Belediye Başkanlığı KPSS Şartsız Belediye Personeli Alımı İçin İlan Yayımladı  

Hafta içinde İŞKUR üzerinden çeşitli personel alımları gerçekleştirildi. Çoğu kamu kurumu olan alımlarda KPSS’li ve KPSS’siz alımlar gerçekleştirildi buna göre, Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre, 6 Belediye Başkanlığı yayımladığı personel alım ilanıyla çeşitli pozisyonlarda belediye personeli alımı yapacaklarını duyurdular. Belediyeler tarafından yayımlanan bu alım ilanlarında ise KPSS şartı talep edilmiyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

   
ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Yayımlanan ilanlara göre personel alımı yapan şehirler arasında, İstanbul, Aydın, İzmir ve Kütahya'da bulunana 6 farklı belediye başkanlığı ve bu belediyelere bağlı birimler yayımladıkları ilanlar belediye personeli alımı yapmaya devam ediyorlar. Çeşitli platformlar aracılığıyla adaylara duyurulan söz konusu belediye personeli alımına ilişkin kadro detaylarını ve başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. İlanlara dair başvuru sürecine ilişkin detayları ise haberimizin altında yer alan ilan metinleri aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz.  Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.   

  

6 BELEDİYE BAŞKANLIĞİ BELEDİYE PERSONELİ ALIYOR  

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İstanbul, Aydın, İzmir ve Kütahya'da yer alan 6 farklı belediye başkanlığı en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş adaylar arasından personel alımı yapıyor. 

 

Bu alımlarda yer alan kadrolar arasında, ofis personelleri, İtfaiyeci, İş Yeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Büro Personeli, Çevre Mühendisi, Bilgi İşlem Personeli, Şehir Bölge Planlayıcısı, Yemekhane Görevlisi, Genel Hizmet Görevlisi, Park Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, Baskı Koordinatörü, Şikayet Yönetim Koordinatörü, Halkla İlişkiler Yöneticisi, Veterinerlik Hizmetleri Personeli, Pratisyen Hekim, Evde Sağlık Hizmetleri, İşçi, İlanlara başvurularda başarılar dileriz.    

  

BAŞVURU KOŞULLARI  

  

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre,  Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların ilanlarda yer alan pozisyonun gerektirdiği başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor.  

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.    

 

Aydın Büyükşehir Belediyesi : aydin.bel.tr/ 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi : https://www.ibb.istanbul/ 

İzmir Büyükşehir Belediyesi : www.izmir.bel.tr/ 

Kütahya Belediyesi : www.kutahya.bel.tr/ 

 

www.kamumemuru.com KPSS İŞKUR

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak