Kamu Kurumları 320 Personel Alımı Yapıyor! (KPSS Puanı En Az 50 ve KPSS'siz)

Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacaklarını duyurdular. Bu haberimizde Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanlarla beraber 320 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilana yönelik olarak başvuru şartları, başvuru tarihleri ile alakalı olarak tüm detayları paylaşacağız. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Kamu Kurumları 320 Personel Alımı Yapıyor! (KPSS Puanı En Az 50 ve KPSS'siz)
Kamu Kurumları 320 Personel Alımı Yapıyor! (KPSS Puanı En Az 50 ve KPSS'siz)  Duran Can Ateş
Bu içerik 5140 kez okundu.

Kamu Kurumları 320 Personel Alımı Yapıyor! (KPSS Puanı En Az 50 ve KPSS'siz)  

  

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, Kamu kurum ve kuruluşları yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacaklarını duyurdular. Bu haberimizde Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanlarla beraber 320 kamu personeli alımı yapılacağı açıklandı. Yayımlanan ilana yönelik olarak başvuru şartları, başvuru tarihleri ile alakalı olarak tüm detayları paylaşacağız. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

  

HANGİ KURUMLARA PERSONEL ALIMI YAPILIYOR?  

  

Orman Genel Müdürlüğü, KVKK, YÖK, Necmettin Erbakan Üniversitesi, Nairobi Büyükelçiliği, Ege Üniversitesi, Yozgat Bozok Üniversitesi, Montreal Başkonsolosluğu ve Savunma Sanayii Müsteşarlığı" olarak duyuruldu.  

  

BAŞVURU ŞARTLARI  

  

Türkiye geneli faaliyet gösteren bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacaklarını duyurdular buna göre, Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartları kadrolara göre farklılık gösteriyor. Adayların başvuru şartları detaylarını incelemeleri gerektiği ifade edilirken kadrolara göre farklılık gösteren şartlara uyumlu olmayan adayların başvuru şartlarının geçersiz sayılacağı açıklandı.  Ayrıca başvuru tarihlerinin de ilanlara göre farklılık gösterdiği belirtilirken adayların başvuru tarihlerin detaylı incelemeleri gerektiğine yer verildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

  

Detayları alt kısımda bağlantı adresi ile de öğrenebilirsiniz. 

 

Orman Genel Müdürlüğü Personel Alımı  

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?  

Personel alımları için kamu kurum ve kuruluşaları ilanlar yayınlamakta, buna göre,  Orman Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 17/09/2018 27/09/2018 tarihleri arasında http://isealim.ogm.gov.tr/hizmetenvanteri/ adresindeki başvuru formunun adaylar tarafından doldurulması suretiyle çevrimiçi (online) olarak alınacaktır. Başvuru işlemleri 27/09/2018 gecesi saat 2359’da sona erecektir. Bu süre kesinlikle uzatılmayacaktır. Şahsen, posta, dilekçe veya diğer şekilde yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. 

İletişim İçin : https://www.ogm.gov.tr/ 

 

Necmettin Erbakan Üniversitesi Personel Alımı  

BAŞVURULAR NE ZAMAN?  

Personel alımları için kamu kurum ve kuruluşaları ilanlar yayınlamakta, buna göre, 3 Eylül 2018 tarihinde başlayacak ve 17 Eylül 2018 tarihinde sona erecek. 

İletişim İçin : https://www.konya.edu.tr/ 

 

Ege Üniversitesi Personel Alımı  

BAŞVURU SÜRECİ  

Personel alımları için kamu kurum ve kuruluşaları ilanlar yayınlamakta, buna göre, İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlanmasından itibaren 15 gün içinde istenilen evraklar ile birlikte Tıp Fakültesi Hastanesi İşçi ve Sözleşmeli Personel Bürosuna şahsen başvuru yapmaları gerekiyor. 

İletişim İçin : https://www.ege.edu.tr/ 

 

Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Alımı  

BAŞVURU SÜRECİ  

Personel alımları için kamu kurum ve kuruluşaları ilanlar yayınlamakta, buna göre, Söz konusu sağlık personeli alım ilanına başvurular 13 Ağustos-29 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını ilan metninde yer alan başvuru evrakları ile birlikte Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na şahsen yapılacak. 

İletişim İçin : https://bozok.edu.tr/ 

 

 

SSM Personel Alımı  

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?  

Personel alımları için kamu kurum ve kuruluşaları ilanlar yayınlamakta, buna göre, İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını Eylül ayı başından itibaren yapmaları gerekiyor. Başvurular ise internet ortamında elektronik olarak yapılacak. İlana başvuru yöntemi ise Savunma Sanayi Müsteşarlığının internet sayfasında yer alan başvuru formunun doldurulması ve istenilen evrakların sisteme yüklenmesi şeklinde olacak. 

İletişim İçin : https://www.ssb.gov.tr/ 

Savunma Sanayi Müsteşarlığı Yozgat Bozok Üniversitesi Orman Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak