556 Sekreter, Yönetici Asistanı ve Ön Büro Personeli Alımı Yapılacak

Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında 3 farklı pozisyon için toplam 556 personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlanlara ilişkin detayları haberimizde siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

556 Sekreter, Yönetici Asistanı ve Ön Büro Personeli Alımı Yapılacak
556 Sekreter, Yönetici Asistanı ve Ön Büro Personeli Alımı Yapılacak  Duran Can Ateş
Bu içerik 14843 kez okundu.

556 Sekreter, Yönetici Asistanı ve Ön Büro Personeli Alımı Yapılacak  

  

Ülkemizin personel alımı paylaşma sitesi olan İşkur aracılığı ile ilanlar yayınlanmakta yayınlanan ilanlar ile çok sayıda alım yapılmakta buna göre, Türkiye İş Kurumu'nun resmi internet sitesi üzerinden özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında 3 farklı pozisyon için toplam 556 personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlanlara ilişkin detayları haberimizde siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

  

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından yayımlanan alım ilanlarını arasında 3 farklı pozisyon için toplam 556 personel alımı için ilan bulunuyor. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri bu alım ilanlarında yer alan kadro ayrıntılarına göre, Sekreter kadrosu için 289, Ön Büro Elemanı için 199 ve Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı pozisyonu için ise 68 personel alımı yapılacak. Türkiye geneli çok sayıda şehirde yapılacak personel alımlarına dair başvuru koşulları ise şu şekilde, Başvuru sürecinde başarılar. 

 

İLANLARA DAİR BAŞVURU KOŞULLARI  

  

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Sekreter, Yönetici Asistanı ve Ön Büro Personeli için yayımlanan ilanlar tek bir kurum ya da şirket tarafından yayımlanmadı. İlan edilen pozisyonlar için yayımlanan ilanların derlemesidir. Bu yüzden söz konusu alım ilanlarına başvuru koşulları farklılık göstermekte. Genel olarak başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. İlan yayımlayan firmalar aşağıda yer alan koşullarda yer almayan özel şartlarda talep edebilirler.  Başvuru sürecinde başarılar.  

 

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, Kurumlar personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre,  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak. Başvuru sürecinde başarılar..  

  

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?  

  

Ülkemizin personel alımı paylaşma sitesi olan İşkur aracılığı ile ilanlar yayınlanmakta yayınlanan ilanlar ile çok sayıda alım yapılmakta buna göre,  Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına başvurular çeşitli yollardan yapılabiliyor. Bazı firmalar yayımladıkları iş ilanlarına başvuruları İŞKUR üzerinden alırken bazı firmalar ilan metinlerinde telefon numarası veriyor randevu alınıp şahsen başvuru yapılmasını istiyorlar. Bu çerçevede adaylar başvuru yapmayı planladıkları kadrolara dair başvuru detaylarını öğrenmek için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

  İLETİŞİM İÇİN : www.iskur.gov.tr/

İŞKUR Türkiye İş Kurumu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı