istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

MEB OKULLARA 80 BİN İŞÇİ ALIYOR

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlara göre Milli Eğitim Müdürlüklerine personel alımı yapılacaktır.

MEB OKULLARA 80 BİN İŞÇİ ALIYOR
MEB OKULLARA 80 BİN İŞÇİ ALIYOR Duran Can Ateş
Bu içerik 20358 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayınlanan ilanlara göre Milli Eğitim Müdürlüklerine personel alımı yapılacaktır.

Alımlara dair detaylar…

Yayınlanan ilanlara göre Toplum Yararına Program kapsamında 80 bin kamu personeli alımı yapılacaktır. Alımlar Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı kurumlara yapılacaktır.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından açıklama yapıldı. Yapılan açıklamaya göre Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında  80 bin kamu personeli alımı yapılacaktır.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 100 Günlük İcraat Programı’nda  “Güvenli okul, Güvenli Gelecek “ projesinden bahsetmişti. Bu kapsamda alımlar yapılmaya başlandı.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk şu şekilde açıklama yapmıştır :  "Yürütülen çalışmalar ile çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim almasının kaliteli eğitimin olmazsa olmaz bir parçası olduğunun bilinciyle hem ailelerin gözünün arkada kalmaması hem de evlatlarımızın hijyenik şartlarda eğitim alması için Milli Eğitim ve İçişleri Bakanlığı ile beraber önemli bir adım atıyoruz."

Yayınlanan ilanlara göre alımlar Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yapılacaktır. Alımlar TYP kapsamında yapılacaktır.

Ayrıca, okullarda yine TYP üzerinden görevlendirilecek yaklaşık 20 bin güvenli eğitim koordinasyon görevlisi, okul yönetimleri ve okul aile birlikleri aracılığıyla gelişmeleri takip ederek, olası sorunlar karşısında gereken tedbirlerin hızlı bir şekilde alınmasını sağlayacak. Böylece toplamda 80 bin kisi TYP'den faydalanacak. TYP'ye ilişkin başvurular ISKUR üzerinden alınırken program okulların açılmasıyla baslayacak ve eğitim öğretim yılı süresince devam edecek. TYP kapsamında okullarda görev alacak her bir katılımcı icin aylık asgari ücret üzerinden ödemeler gerçekleştirilecek.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, "Yürütülen çalışmalar ile çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim almasının kaliteli eğitimin olmazsa olmaz bir parçası olduğunun bilinciyle hem ailelerin gözünün arkada kalmaması hem de evlatlarımızın hijyenik şartlarda eğitim alması için Milli Eğitim ve İçişleri Bakanlığı ile beraber önemli bir adım atıyoruz." ifadelerini kullandı

meb 82 bin okullara oersonel alımı meb
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak