Eylül Ayında Kamu Kurum ve Kuruluşlarına 28 Bin 592 Personel

Eylül ayında kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde toplam 28 bin 592 personel alımı yapılıyor. Personel alımları hakkında tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Eylül Ayında Kamu Kurum ve Kuruluşlarına 28 Bin 592 Personel
Eylül Ayında Kamu Kurum ve Kuruluşlarına 28 Bin 592 Personel  Duran Can Ateş
Bu içerik 37138 kez okundu.

Eylül Ayında Kamu Kurum ve Kuruluşlarına 28 Bin 592 Personel  

Geçtiğimiz ay ve günlerde çeşitli personel alım ilanları kamuya duyuruldu bu ilanlar farklı iş kollarını barındırmakta bizde kamumemuru ekibi olarak siz değerli okurlarımız için yayınlanan bazı iş ilanlarını sizlere duyurmaktayız. Eylül ayında kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde toplam 28 bin 592 personel alımı yapılıyor. Personel alımları hakkında tüm detayları  okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

 ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Ülkemizin önde gelen işçi bulma kurumu işkur, çeşitli kurum ve kuruluşar hemen hergün ilanlar yayınlamakta ve personelleri iş yerleri ile buluşturmaktadır. Buna göre, Kamu kurum ve kuruluşları tarafından Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile ilanları yayımlandı. Bunun yanı sıra Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü üzerinden de personel alım ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre toplam 28 bin 592 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Buna göre ilanların detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacaklara başarılar. 

 

POLİS AKADEMİSİ KOMİSER YARDIMCISI ALIMI  

Personel alımları yapan kurum ve kuruluşlar hız kesmeden alım yapmaya devam etmekte, Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda 3 bin komiser yardımcısı alımı yapılacağı başvuruların ise 19 Eylül'e kadar devam edeceği ifade edildi.  

  

MEB PERSONEL ALIMI  

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, "Milli Eğitim Bakanlığına bağlı merkez ve taşra teşkilatı birimlerinde sürekli işçi kadrolarında çalıştırılmak üzere, çeşitli mesleklerde engelli, eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak derecede yaralanan işçi alınacağı ifade edildi. İlana göre toplam 1535 personel Alınacak.  

 

SAĞLIK BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI  

İŞKUR geçtiğimiz günlerde bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak için ilan yayımlamıştı. Yayımlanan ilanda Sağlık Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatı hizmet birimlerinde 4857 sayılı İş Kanunu ve ilgili yönetmelik hükümleri kapsamında İş-Kur üzerinden kura usulü ile en az ilköğretim düzeyinde 3.591 sürekli işçi, 431 engelli işçi ve 1.276 eski hükümlü işçi olmak üzere toplam 5.298 sürekli işçi alınacağı ifade edildi. İlana başvurular ise 13 Eylül'de sona erecektir.  

Detaylar İçin : www.iskur.gov.tr/ 

  

 

REKABET KURUMU PERSONEL ALIMI  

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden Rekabet Kurumunun bir ilanı yayımlandı ve 20 personel alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular ise 14 Eylül'de başlayacak ve 28 Eylül'de sona erecektir.  

  

Detaylar İçin : www.dpb.gov.tr/tr-tr 

 

 

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI  

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, Necmettin Erbakan Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda 100 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular ise 17 Eylül'de sona erecektir.  

  

Detaylar İçin : https://www.konya.edu.tr/ 

  

 

KÜLTÜR BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI  

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanda "Arkeolog, mimar, konservatör, beden işçisi, işçi, Restoratör, Sanat tarihçisi ve Dalgıç" kadrolarında toplam 127 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Bu kadrolar için farklı ilanlar yayımlandı ve son başvuru tarihleri değişmektedir.  

Detaylar İçin : www.kultur.gov.tr/ 

 

 

SAVUNMA SANAYİİ MÜSTEŞARLIĞI PERSONEL ALIMI  

Savunma Sanayii Müsteşarlığı tarafından 60 personel alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular 18 Eylül'de sona erecektir.  

  

Detaylar İçin : https://www.ssb.gov.tr/ 

  

 

FIRAT ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI  

Fırat Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda 148 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular ise 21 Eylül'de sona erecektir.  

  

Detaylar İçin : https://firat.edu.tr/ 

 

 

FIRAT ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI  

Fırat Üniversitesi tarafından yayımlanan ilanda 148 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular ise 21 Eylül'de sona erecektir.  

  

Detaylar İçin : https://firat.edu.tr/ 

  

 

18 BİN 304 BÜRO PERSONELİ ALIMI  

İŞKUR personel alımları için ilanlar yayınlamaya devam etmekte, kamumemuru ekibi olarak siz değerli okurlarımıza bu ilanları ve detaylarını sizlere ulaştırmaktayız buna göre, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile de büro personeli alımı yapılacağı ifade edildi. Yayımlanan ilanlara göre toplamda 18 bin 304 büro personeli alımı yapılacağı vurgulandı. Link üzerinden meslek adı bölümüne büro personeli yazarak ilanların detaylarını görüntüleyebilirsiniz.  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

işkur Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı Polis Akademisi Başkanlığı Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık Bakanlığı KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak