istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

4 Üniversite 376 Memur Personel Alımı Yapıyor!

Kamu kurumlarından Üniversiteler personel, işçi ve memur alımları için yayımladığı ilanlarda 376 kişilik alım yapacak! Buna göre hangi üniversiteler personel alımı yapacak? Başvuru şartlarında düşük KPSS ile yapılacak alımlar hangileri! Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

4 Üniversite 376 Memur Personel Alımı Yapıyor!
4 Üniversite 376 Memur Personel Alımı Yapıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 23147 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

4 Üniversite 376 Memur Personel Alımı Yapıyor! 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Kamu kurumlarından Üniversiteler personel, işçi ve memur alımları için yayımladığı ilanlarda 376 kişilik alım yapacak! Buna göre hangi üniversiteler personel alımı yapacak? Başvuru şartlarında düşük KPSS ile yapılacak alımlar hangileri! Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Geçtiğimiz ay ve günlerde çeşitli personel alım ilanları kamuya duyuruldu bu ilanlar farklı iş kollarını barındırmakta bizde kamumemuru ekibi olarak siz değerli okurlarımız için yayınlanan bazı iş ilanlarını sizlere duyurmaktayız. Kamu kurumlarında yapılacak memur ve personel alımlarından 7 Eylül tarihinde iki üniversite personel alımı açıkladı. Buna göre geçtiğimiz günlerde yayımlanan alım ilanları ile birlikte 4 Üniversitenin personel istihdamı için açıkladığı alımlar 376 kişi oldu. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.   

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Devlet Personel Başkanlığından yapılan alım ilanlarına göre Üniversiteler çok sayıda kadrolu ve sözleşmeli olarak alımlar yapacak. Buna göre 7 Eylül tarihinde duyurulan Yozgat Bozok Üniversitesi 93 sözleşmeli olarak sağlık personelleri alımı yapacak. 7 Eylül tarihinde açıklanan diğer alımlardan Fırat Üniversitesine 3 farklı kadrodan 148 sözleşmeli olarak memur alımı gerçekleşecek. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitenin yayımladığı 2 farklı ilanda toplamda 35 kişilik alım yapılacağı belirtildi. Necmettin Erbakan Üniversitesi ise kadrosunda ihtiyacı bulunan 100 kişilik alım için başvurular devam ediyor. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.  

   

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ 100 KİŞİ ALIM YAPACAK! 

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Necmettin Erbakan Üniversitesi Lise ve Ön lisan, Lisans mezunu olan adaylar arasından 100 kişilik alım yapacak. Alım yapılacak kadrolar ise şöyle; Lise mezunu 10 Hemşire, 1 Ebe, 9 Diğer Sağlık Personeli, 11 Sağlık Teknikeri, 5 laborant ve 4 Eczacı, Lisans mezunu 60 Hemşire olarak belirtildi. Eczacı kadrosundaki alımlarda KPSS şartı istenmedi diğer alımlarda ise KPSS ilgili puan türlerinden puan almış olmak gerekiyor. Başvurular 17 Eylül 2018 tarihine kadar devam edecek. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

İlan detayları için tıklayın 

SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ İŞÇİ VE BÜRO MEMURU ALACAK! 

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesine 35 kişilik işçi ile büro memuru alımı yapılacağı açıklandı. Buna göre İŞKUR üzerinden yapılacak olan personel alımlarında büro memuru alımları engelli kadrosunda istihdam edilecek. Beden işçisi alımları için ise ilköğretim mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru tarihilerini ve başvuru şartlarını kılavuzdan inceleyebilirisiniz. Başvuru sürecinde başarılar dileriz. 

İlan detayları için tıklayın 

FIRAT ÜNİVERSİTESİ 3 KADRODA 148 ALIM YAPACAK! 

Çeşitli kurum ve kuruluşlar personel alımı yapmakta, yayımı yapılan bu kurumları siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Alım yapan Fırat Üniversitesinin yeni açıkladığı personel alım ilanında hemşire, fizyoterapi, sağlık teknikeri kadrolarında toplamda 148 kişi istihdam edilecek. Başvuru yapacak olan adaylar 21 Eylül tarihine kadar Fırat Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte başvuru yapabilecekler. Eğitim düzeyinde ön lisans ve Lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilirler. Diğer başvuru şartları için aşağıdaki bağlantıdan kılavuzu incelebilirsiniz. Başvuru sürecinde başarılar dileriz. 

 

İlan detayları için tıklayın. 

YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ 93 KİŞİ ALIM YAPACAK! 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Yozgat Bozok Üniversitenin açıkladığı memur alım ilanına göre 93 kişi istihdam edilecek. Buna göre Devlet Personel Başkanlığından yayımlanan alım ilanında 3 farklı kadroda istihdam edilecek olan personel alımına başvuru yapabilmek için 21 Eylül tarihine kadar başvurular devam edecek. Adaylar şahsen başvuru yapmaları gerekli olacak. Diğer detaylar için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

 

Devlet Personel Başkanlığı Fırat Üniversitesi Yozgat Bozok Üniversitesi Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversite KPSS Necmettin Erbakan Üniversitesi İŞKUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Şoför Alımı Gerçekleştirecek
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak
Kilis 7 Aralık Üniversite’sine Personel Alımı Yapılacak