Kamu Birimlerine KPSS Şartı Olmadan 351 Personel Alımı İçin

Devlete bağlı kamu kurumları tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Farklı şehirlerde yer alan 5 farklı kurum tarafından yayımlanan ilanlara dair detayları haberimizde sizlere aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Kamu Birimlerine KPSS Şartı Olmadan 351 Personel Alımı İçin
Kamu Birimlerine KPSS Şartı Olmadan 351 Personel Alımı İçin  Duran Can Ateş
Bu içerik 54131 kez okundu.

Kamu Birimlerine KPSS Şartı Olmadan 351 Personel Alımı İçin  

  

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta, Devlete bağlı kamu kurumları tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Farklı şehirlerde yer alan 5 farklı kurum tarafından yayımlanan ilanlara dair detayları haberimizde sizlere aktarıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz bunun yanında, 5 farklı kamu kurumu yayımladıkları ilanlar ile kamu personeli alımı yapacaklarını ilan ettiler. Ankara, Aydın, Balıkesir, Karabük ve Tekirdağ'da yer alan kurumlar tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan kadrolar, başvuru koşulları ve başvuru sürecine dair detayları sizlerle buluşturuyoruz. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.  

  

5 KAMU KURUMUNA 351 PERSONEL ALIMI YAPILACAK  

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanları yayınlamakta buna göre, Kamu personeli alımı için ilan yayımlayan kurumlar arasında Tekirdağ TESKI, Karabük Yenice Belediye birimi, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlı birim ve Balıkesir Edremit Belediyesi bulunuyor. Bu alım ilanlarında en çok alımı yapacağını duyuran kurum ise Ankara Büyükşehir Belediyesi birimi oldu. 300 personel alımı yapılacağı açıklandı. Bu alımlara ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adayların alınacağı ve bilgisayar kullanmayı bilen adayların tercih edileceği bildirildi. Tekirdağ Belediyesi ise Tekniker ve Teknisyen pozisyonlarına personel alımı yapacağını açıklarken Karabük Belediyesi çeşitli pozisyonlarda işçi alımı yapılacağını duyurdu. Aydın Büyükşehir Belediyesi yayımladığı ilanında İş Yeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Büro Personeli ve Çevre Mühendisi alımı yapacağını duyurdu. Edremit Belediyesi ise beden işçisi ve güvenlik görevlisi kadrolarına alım yapacak. Başvuru yapacak adaylara başarılar.  

  

BAŞVURU KOŞULLARI  

  

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre çeşitli alımlar yapılacak buna göre, Ankara, Aydın, Balıkesir, Karabük ve Tekirdağ da bulunan kamu kurumlarında görevlendirilmek üzere alımı yapılacağı açıklanan ve yukarıda ana başlıklarıyla sizlere aktardığımız personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.  

  

İLANLARA DAİR DETAYLAR  

  

Devlete bağlı kamu kurumları tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sizlere ana hatlarıyla paylaştığımız kamu personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar ilanlara dair detayları aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden görüntüleyebilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

Ankara'da görevlendirilecek personel alımları için : http://www.anketas.com/ 

  

Balıkesir Edremit Belediyesi personel alım için : www.edremit.bel.tr › 

  

Tekirdağ TESKİ personel alım için : www.teski.gov.tr/ 

  

Aydın Büyükşehir Belediyesi personel alım için : aydin.bel.tr/ 

  

Karabük'te görevlendirilecek personel alımları için : www.iskur.gov.tr/ 

Ankara Balıkesir Edremit Belediyesi Tekirdağ TESKİ Aydın Büyükşehir Belediyesi Karabük

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı