Öğretmenevi, orduevi ve İl Tarım Müdürlükleri Gibi Kurumlar Kamu

Türkiye İş Kurumu'nun İş İlanları sayfası kamu grubunda çeşitli kurumlar tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanları bulunuyor. Söz konusu bu ilanları yayımlayan kurumlar, alım yapılacak pozisyonlar ve başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin ayrıntıları sizler için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

   Öğretmenevi, orduevi ve İl Tarım Müdürlükleri Gibi Kurumlar Kamu
   Öğretmenevi, orduevi ve İl Tarım Müdürlükleri Gibi Kurumlar Kamu      Duran Can Ateş
Bu içerik 21076 kez okundu.

 

Öğretmenevi, orduevi ve İl Tarım Müdürlükleri Gibi Kurumlar Kamu  

  

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan Kamu kurumları ve özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile ve açıklamalarla dikkat çekiyor buna göre, Türkiye İş Kurumu'nun İş İlanları sayfası kamu grubunda çeşitli kurumlar tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanları bulunuyor. Söz konusu bu ilanları yayımlayan kurumlar, alım yapılacak pozisyonlar ve başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin ayrıntıları sizler için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile adaylara ulaştırıyorlar. Bu kapsamda personel alım ilanı yayımlanan kurumların ilanlarında yer alan kadroları ve alım yapılacak pozisyonlar için talep edilen başvuru koşullarını sizlere ulaştırıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.  İşte o alım ilanları;  

  

ALIM YAPACAK KURUMLAR VE KADRO DETAYLARI  

  

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İŞKUR üzerinden yayımlanan kamu personeli alım ilanları çok sayıda kurum tarafından yayımlandı. İlanlara göre alım yapacağını ilan eden kurumlar arasında Atatürk Orman Çiftliği, Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu, İzmir Orduevleri Müdürlüğü, Doğanşehir Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu İktisadi İşletme, T.C. Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Toprak ,Gübre Ve Su Kaynakları Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Çarşamba Öğretmenevi Müdürlüğü, Mucur Belediye Başkanlığı, Gülnar Belediyesi, Bartın Üniversitesi Rektörlüğü bulunuyor. Bu alımların dışında ayrıca son günlerde yakından takip edilen Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanlarda bulunuyor. İŞKUR Kamu Grubu İş İlanları sayfasında toplam 45 sayfa iş ilanı bulunmakta bazı kurumların ilanları ara sayfalarda yer almaktadır. Başvuru sürecinde başarılar.  

 

BAŞVURU KOŞULLARI  

  

Ülkemizin personel alımı paylaşma sitesi olan İşkur aracılığı ile ilanlar yayınlanmakta yayınlanan ilanlar ile çok sayıda alım yapılmakta buna göre, İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların kurumlar tarafından alım yapılacak pozisyonun gerekliliklerine göre belirlenen koşulları sağlamaları gerekiyor.  

İşte kurumlar tarafından talep edilen başvuru koşulları;  

  

Kurumlar personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre,  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifıka ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Varsa KPSS puan şartını sağlamak. Başvuru sürecinde başarılar..  

 

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?  

  

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Yukarıda yer alan kurumların kamu personeli alım ilanlarına ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilanlara ulaşabilirler. Ancak adayların bu noktada dikkat etmeleri gereken bazı hususlar var. Aşağıda yer alan bağlantıya tıklayan adaylar çılan sayfada karşılarına gelen arama bölümlerinde İşyeri Türü yazan kısmı Kamu olarak işaretleyip arama butonuna bastıklarında 45 sayfalık alım ilanları bölümüne ulaşacaklar. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

İŞKUR Kamu Grubu Personel Alım İlanlarına ulaşmak için : https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx (NOT: Tıkla açılan sayfada  

  

İş Yeri Türü yazan yere Kamu işaretle Ara butonuna basarak ilanlara ulaşabilirsiniz) 

İŞKUR KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı