En Az İlkokul Mezunu 790 Ambar / Depo Görevlisi Alımı Yapılıyor!

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan doğrultusunda yapılan personel alımlarına göre farklı görev yerlerinde çalışacak ambar/depo görevlisi alımlarının yapılacağı açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz

En Az İlkokul Mezunu 790 Ambar / Depo Görevlisi Alımı Yapılıyor!
En Az İlkokul Mezunu 790 Ambar / Depo Görevlisi Alımı Yapılıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 27830 kez okundu.

En Az İlkokul Mezunu 790 Ambar / Depo Görevlisi Alımı Yapılıyor! 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan doğrultusunda yapılan personel alımlarına göre farklı görev yerlerinde çalışacak ambar/depo görevlisi alımlarının yapılacağı açıklandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere buna göre,Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü  üzerinden bildirilen personel alım ilanlarına göre birçok ambar/depo görevlisi olarak çalışabilecek pek çok personel alımının yapılacağı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre birçok ambar görevlisine ihtiyaç duyan bir çok firma İŞKUR üzerinden verdiği ilan ile personel ihtiyacının olduğu ve bu yönde alımlarının yapacağını açıkladı. Toplamda 790 personel ihtiyacı olarak görünen ambar/depo görevlileri için farklı kurumlardan ihtiyaç olduğu açıklandı. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.  

 

POZİSYON DETAYLARI  ve ALIM SAYILARI 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İŞKUR üzerinden yayımlanan personel ilanına göre bir çok ambar görevlisinin farklı firmaların bünyesinde çalışacağı açıklandı. Yapılan açıklamalar ile birlikte yayımlanan ilanın devamında alım yapılacak pozisyonlar  ve belirlenen kontenjanlar şu şekilde belirtildi; " Ambar Sorumlusu (2), Tekstil Ambarcı (2), Ambar Görevlisi (786) olmak üzere personel alımlarının yapılacağı açıklandı. Bu alımlar ile birlikte toplamda 790 kişi ambar görevlisi olarak çalışabilecek. Başvuru sürecinde başarılar.   

 

 

BAŞVURU ŞARTLARI 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre,  Ambar Görevlisi olarak personel alımı yapılacak olan kurumlar çerçevesinde belirlenen genel şartlar şu şekilde açıklanmıştır; " T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, belirli eğitim şartlarını yerine getirmiş olmak, yapılacak güvenlik soruşturmasını olumlu tamamlamak, adli sicilin temiz olması, herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması, iş ahlakının ve takım çalışmasının bilincinde olması" adaylardan istenilen şartlardandır. Başvuru yapacaklara başarılar.  

 

BAŞVURULAR NEREDEN YAPILABİLİR  

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Birbirinden farklı şehirlerde verilen ambar görevlisi personel alım ilanları için ikamet ettiğiniz şehirde bulunan İŞKUR il müdürlüklerine giderek başvuru yapabileceğiniz gibi İŞKUR sistemi üzerinden de kendi bilgililerinize giriş yaparak arama yerine "ambar görevlisi" yazdığınız taktirde istediğiniz pozisyona başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapılacak başvurular en erken 24 Eylül 2018 günü biteceğinden elinizi çabuk tutup iş bulma imkanınızı kaçırmayınız. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz..

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx 

 

İŞKUR Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı