istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Devlet Hava Meydanları Tüm Şehirlere 120 Kamu Personeli Alımı

Devlet personel başkanlığı üzerinden 19 Eylül 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile Devlet Hava Meydanları işletmelerinin olduğu tüm şehirlere 120 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Devlet Hava Meydanları Tüm Şehirlere 120 Kamu Personeli Alımı
Devlet Hava Meydanları Tüm Şehirlere 120 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 14144 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 
 

Devlet Hava Meydanları Tüm Şehirlere 120 Kamu Personeli Alımı 

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan Kamu kurumları ve özel sektör firmaları alımlar yapacak olup, Yayımlanan ilanlara göre Devlet personel başkanlığı üzerinden 19 Eylül 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile Devlet Hava Meydanları işletmelerinin olduğu tüm şehirlere 120 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, DPB Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü bağlı tüm şehirlere Asistan ve Stajyer Hava Trafik Kontrolörü olarak kamu personeli alımı 120 kişi olarak gerçekleşecektir. Başvurular online olarak yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.   

 

GENEL ŞARTLAR NELERDİR? 

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünce duyurulan pozisyonların sayısının 6 (Altı) katı kadar aday KPSSP3 puanı en yüksekten başlamak üzere bilgisayar destekli seçme sınavına veya yazılı sınava çağırılacaktır. Adaylar; Bilgisayar destekli seçme sınavı veya yazılı sınavlarda almış oldukları puan sırasına göre sözlü sınava çağırılacaktır. Sınava girmek isteyen adayların 20.09.2018-19.10.2018 tarihleri arasında http://isbasvuru.dhmi.gov.tr adresinden başvurmaları gerekmektedir. Adayların talep edilen bütün belgeleri sisteme eksiksiz yüklemeleri gerekmektedir. Şahsen ve posta yoluyla başvurular kabul edilmeyecektir. Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız.  

 

GENEL BİLGİLER 

Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız, Fakülte veya 4 yıllık yüksekokul mezunu olmak. ICÂO ANNEX'l kriterlerine uygun "Hava Trafik Kontrolörü olur" ibareli sağlık raporu almak. Asistan alımında yaş şartı belirtilmez iken stajyer hava trafik kontrolör için 27 yaş sınırı konulmuştur. Başvuruda istenecek belgeler; Nüfus cüzdanı, 4.5x6 ebadında Vesikalık fotoğraf, Yüksek Öğrenim Diploması, KPSS Sonuç Belgesi, Yabancı Dil Belgesi, Asistan Hava Trafik Kontrolör Lisansı (Sadece Asistan Hava Trafik Kontrolörü pozisyonuna başvuracaklar için). Başvuru sürecinde başarılar.  

 

 

BAŞVURU ŞARTLARI 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, 18 yaşını tamamlamış olmak. Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, Taksirli suçlar hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. Son başvuru tarihi itibarıyla, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmeliğin 11 inci maddesi uyarınca KPSSP3 puan türünden yetmiş ve üzeri puan almış olmak. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

Devlet Hava Meydanları 120 Kamu Personeli alım için : http://isbasvuru.dhmi.gov.tr 

 

Devlet Hava Meydanları Devlet personel başkanlığı KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?