KPSS’Siz 10 Kütüphane Memuru Alımı (Başvuru 19-21 Eylül 2018)

Yeni yayınlanan ilan ile KPSS’siz 10 kişi kütüphane memuru, kütüphane yardımcı personeli, şoför, branş eğitmeni ve temizlik personeli alımı yapılacaktır. Başvurular 19 Eylül 2018 ile 21 Eylül 2018 tarihi aralığında yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS’Siz 10 Kütüphane Memuru Alımı (Başvuru 19-21 Eylül 2018)
KPSS’Siz 10 Kütüphane Memuru Alımı (Başvuru 19-21 Eylül 2018) Duran Can Ateş
Bu içerik 20519 kez okundu.

KPSS’Siz 10 Kütüphane Memuru Alımı (Başvuru 19-21 Eylül 2018) 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre,  Yeni yayınlanan ilan ile KPSS’siz 10 kişi kütüphane memuru, kütüphane yardımcı personeli, şoför, branş eğitmeni ve temizlik personeli alımı yapılacaktır. Başvurular 19 Eylül 2018 ile 21 Eylül 2018 tarihi aralığında yapılması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.     

 

 
ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Kurum dışı kamu personeli alımları arasında İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkanlığı 3 kütüphane yardımcı personeli, 1 kütüphane memuru, 2 kişi şoför, 1 kişi branş eğitmeni ve 3 kişi temizlik personeli olmak üzere KPSS’siz toplam 10 personel istihdam edilecektir. Başvurular şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.   

 

ALIM YAPILACAK KADROLAR  

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Kütüphane memuru 1 kişi için 4 yıllık üniversite (tercihen bilgi belge mezununu olması) mezunu olması, diksiyonu düzgün ve askerlikle ilişiği olmayan adaylar başvuru yapabiliyor. Başvuru sürecinde başarılar.  

Çeşitli kurum ve kuruluşlar personel alımı yapmakta, yayımı yapılan bu kurumları siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Alım yapan Kütüphane yardımcı personeli 3 kişi için en az lise mezunu olması, vardiyalı çalışmaya engel durumu olmaması, askerlikle ilişiği olmayan ve diksiyonu düzgün aday başvuru sağlayabilir. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Şoför 2 kişi için B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması, esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek veya vardiyalı çalışabilecek. 

Branş eğitmeni 1 kişi için BESYO mezunu olması, çalışmaya engel bir durumu olmaması ve yüzme antrenörlüğü belgesi olması gerekmektedir. 

Temizlik personeli 3 kişi için bayan olması, maksimum 40 yaşını doldurmamış olması, en az lise mezunu olması gerekmektedir. Başvuru sürecinde başarılar.  

  

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?   

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Başvuru formu doldurularak kimlik fotokopisi ile birlikte 21 Eylül 2018 mesai bitimine kadar beştelsiz mahallesi belediye caddesi Zeytinburnu/İstanbul olarak verilmiştir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi 10 Kütüphane memuru alımı için : www.zeytinburnu.istanbul/ 

 

İstanbul Zeytinburnu Belediyesi KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı