istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

DPB Diyanet 60 Memur Alımı Başvurusu Başlıyor (KPSS 50 PUAN)

Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile ilan yayınlayan Diyanet İşleri Başkanlığı kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre adaylarda KPSS puan şartı aranacak

DPB Diyanet 60 Memur Alımı Başvurusu Başlıyor (KPSS 50 PUAN)
DPB Diyanet 60 Memur Alımı Başvurusu Başlıyor (KPSS 50 PUAN) Duran Can Ateş
Bu içerik 8715 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 

19 Eylül 2018 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere 60 personel alımı yapılacaktır. Alım yapılacak kadrolar ilan ile duyurulmuştur.

Alım Yapılacak Kadrolar

Büro personeli

Dizgi operatörü

Muhabir

Redaktör

İşaret dili tercümanı

Kameraman 

Tahsisci

Yönetmen

Mütercim

Büro Personeli Alımı

İmam- Hatip Lisesi mezunu olmak ve yükseköğrenim kurumlarının en az önlisans düzeyinde eğitim veren radyo, televizyon, gazetecilik ve sinema bölümlerinin birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Sınava müracaatların bitiş tarihi itibari ile televizyon yayını yapan kurum ve kuruluşlarda en az 2 yıl çalışmış olan adayların başvuruları kabul edilecektir.


Dizgi Operatörü Alımı

Yükseköğrenim kurumlarının lisans düzeyinde eğitim veren bölümlerinin birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Sınava müracaatların bitiş tarihi itibari ile basım, yayın ve matbaa sektöründe alanıyla ilgili 2 yıllık çalışmış olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Muhabir Alımı

Yükseköğrenim kurumlarının en az önlisans düzeyinde eğitim veren radyo, televizyon ve gazetecilik bölümlerinin birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Sınava müracaatların bitiş tarihi itibari ile ulusal, yerel televizyonlar veya ajanslarda muhabir olarak en az 2 yıl çalışmış olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Sınava müracaatların bitiş tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Adayların erkek olmaları gerekmektedir.

Redaktör Alımı

Yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde eğitim veren Türk dili ve edebiyatı, edebiyat, Türk dili ve edebiyatı öğretmenliği, Türkçe eğitimi, Türkçe Öğretmenliği bölümlerinin birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Herhangi bir yabancı dilden YDS  düzeyinde en az 50 puan almış olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

İşaret Dili Tercümanı Alımı Yükseköğrenim kurumlarının en az önlisans düzeyinde işaret dili eğimi veren bölümlerinin birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Tercümanlık yapacak seviyede işaret dilini bildiğini gösteren en az 200 saatlik Milli Eğitim Bakanlığı onaylı belge veya sertifikaya sahip olan adaylar da başvuru yapabilecektir.

Kameraman Alımı

Yükseköğrenim kurumlarının en az önlisans düzeyinde eğitim veren radyo, televizyon, sinema veya fotoğrafçılık, gazetecilik ve kameramanlık bölümlerinin birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Sınava müracaatların bitiş tarihi itibari ile ulusal, yerel televizyonlar veya ajanslarda kameraman olarak en az 3 yıl çalışmış olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Sınava müracaatların bitiş tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Tashihçi Alımı

Dört yıllık dini yükseköğrenim mezunu olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Herhangi bir yabancı dilden YDS  düzeyinde en az 50 puan almış olan veya bu puan dengi yabancı dil belgesine sahip olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Sınava müracaatların bitiş tarihi itibari ile 40 yaşını doldurmamış olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Yönetmen Alımı

Yükseköğrenim kurumlarının en az ön lisans düzeyinde eğitim veren radyo, televizyon, sinema ve gazetecilik bölümlerinin birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Sınava müracaatların bitiş tarihi itibari ile ulusal, yerel televizyonlar veya ajanslar bünyesinde en az 3 yıl yönetmen olarak çalışmış olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Mütercim-Tercüman Alımı

Yükseköğretim kurumlarının en az lisans düzeyinde eğitim veren Almanca, Arapça, Çince, Fransızca, Farsça, İngilizce, İspanyolca, Japonca, Korece ve Rusça yabancı dil bölümlerinin birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecektir.

Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Rusça, Çince, Japonca, Korece veya Farsça’dan en az B düzeyinde YDS veya dengi yabancı dil belgesine sahip olan adaylar da başvuru  yapabilecektir. 

Adaylar başvurularını

24 Eylül 2018 – 05 Ekim 2018 tarihleri arasında Diyanet İşleri Başkanlığı internet adresi üzerinden müracaat edeceği unvanla ilgili e-başvuru formunu doldurduktan sonra başvurularını onaylatmak üzere istenen belgelerle birlikte herhangi bir il müftülüğüne gideceklerdir.

diyanet dbp personel alımları kamu personel alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek