istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İş-Kur Aracılığıyla 80 Bin Personel Alınacak

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları resmi internet siteleri üzerinden yayınladıkları ilanlar ile personel, memur ve işçi alımı yapmaya devam ediyor

İş-Kur Aracılığıyla 80 Bin Personel Alınacak
İş-Kur Aracılığıyla 80 Bin Personel Alınacak Duran Can Ateş
Bu içerik 15238 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanlar incelendiği taktirde çok sayıda personel alımı yapılacağı görülmektedir. 
İşte o alımlar…
Türkiye İş Kurumu yayınladığı ilanlar ile her geçen gün binlerce istihdam yapılmasına katkı sağlıyor. Resmi internet sitesi incelendiği taktirde Türkiye İş Kurumu aracılığı ile kamuya 80 bin personel alımı yapılacağı görülmektedir.

Yayınlanan ilanlar ile kamuya her gün yeni bir personel kazandırılıyor. Yayınlanan ilanlara göre kamuya alımı yapılacak olan adaylar birçok kadrodan istihdam edilecektir. Buna göre ilanların genelinde bazı kadrolar dikkat çekmektedir.
En Fazla Alım Yapılacak Kadrolar
BEDEN İŞÇİSİ : 23 Bin Personel
TEMİZLİK GÖREVLİSİ : 5 Bin Personel 
SATIŞ DANIŞMANI : 4 Bin Personel 
GARSON : 3 Bin Personel
GÜVENLİK GÖREVLİSİ : 2 Bin Personel 
MAKİNECİ : 2 Bin Personel
KONFEKSİYON İŞÇİSİ : 2 Bin Personel
KASİYER : 2 Bin Personel
REYON GÖREVLİSİ : 2 Bin Personel
ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ : 2 Bin Personel

Kamu kurumlarının ve özel sektör firmalarının alım yaparken adaylarda aradığı bazı genel ve özel şartlar bulunmaktadır. Genel şartlar tüm kurumların tüm adaylarda aradığı şartlardır. Bunlar genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu
48. maddesindeki şartlardır. Buna ek olarak özel olarak aranan şartlar kurumların alım yapacakları kadrolara bağlı olarak aradığı şartlardır. Genel ve özel şartları sağlayan adaylar başvurularını gerçekleştirebilecektir. Şartları sağlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. 
Buna ek olarak başvuru şekilleri ve son başvuru tarihleri kurumlara bağlı olarak değişim göstermektedir. Bu sebeple adayların ilan metinlerini dikkatli şekilde incelemeleri gerekmektedir.

Kadrolar hakkında genel arama yapmak için tıklayınız : 
http://esube.iskur.gov.tr/

personel alımları iş ilanları personel ilanları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?