istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

DHMİ Genel Müdürlüğü 120 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

DHMİ Genel Müdürlüğü ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere kamu personeli alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu alım ilanına başvuru süreci devam ediyor. İlana başvuru yapacak adayların dikkat etmesi hususları haberimizde hatırlatıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

   DHMİ Genel Müdürlüğü 120 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
   DHMİ Genel Müdürlüğü 120 Kamu Personeli Alımı Yapıyor      Duran Can Ateş
Bu içerik 12898 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

 

DHMİ Genel Müdürlüğü 120 Kamu Personeli Alımı Yapıyor  

Devlete bağlı kurumlar ve özel sektörde faaliyet gösteren firmalar işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar buna göre, DHMİ Genel Müdürlüğü ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere kamu personeli alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu alım ilanına başvuru süreci devam ediyor. İlana başvuru yapacak adayların dikkat etmesi hususları haberimizde hatırlatıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR    

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü kamu personeli alım ilanı başvurular kısa süre önce başladı. 19 Ekim tarihine kadar devam edecek DHMİ kamu personeli alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için, ilanda yer alan kadroları ve ilana başvuru koşullarını siz okuyucularımıza tekrar hatırlatıyoruz. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz. 

  

DHMİ KAMU PERSONELİ ALIMI YAPIYOR  

Kurumlar personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü yayımladığı kamu personeli alım ilanında 2 farklı pozisyonda personel istihdamı sağlayacağını duyurmuştu. Kurum tarafından yayımlanan ilan metnine göre toplam 120 personelin istihdam edileceği alımlar şu pozisyonlarda yapılacak. DHMİ yayımladığı ilanında Asistan Hava Trafik Kontrolörü kadrosu için 20 kamu personeli alımı yapacağını ilan ederken Stajyer Hava Trafik Kontrolörü kadrosu için ise 100 personel istihdam edileceğini açıkladı. Başvuru sürecinde başarılar.  

 

İLANA GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla adaylara duyurulan DHMİ kamu personeli alım ilanına başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan genel ve özel başvuru koşullarını sağlamaları gerektiği bildirildi. Bu başvuru koşullarını sağlamayan adayların başvuru yapsalar bile başvurularının geçersiz sayılacağı açıklandı. İşte o koşullar;  

  

Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmeliğin 11 inci maddesi uyarınca KPSSP3 puan türünden yetmiş ve üzeri puan almış olmak Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Kadrolara göre belirlenen eğitim şartını sağlamak. Hava/yer ve yer/yer sesli iletişiminde, yanlış anlamalara ve aksamalara yol açabilecek belirgin bir aksan veya lehçe, dilde pelteklik, gizli kekemelik ve aşırı heyecan sahibi olmamak, 

 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?  

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Bununla birlikte DHMİ Genel Müdürlüğü personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Başvurularda yer alan evrakların kurumun internet sitesi üzerinden sisteme yüklenmesi suretiyle yapılacak başvurular 19 Ekim tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

  

DHMİ Genel Müdürlüğü Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?