Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesine 24 Kamu Personeli Alınacak

Türkiye İş Kurumu personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde alım ilanı yayınlayan Türkiye İş Kurumu 24 kamu işçisini istihdam edecektir

Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesine 24 Kamu Personeli Alınacak
Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesine 24 Kamu Personeli Alınacak Duran Can Ateş
Bu içerik 12373 kez okundu.


Alımlara dair detaylar haberimizde…
Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayınlanan ilana göre Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere kamu işçisi alımı yapılacaktır.  Alımı yapılan personeller Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde bulunan il milli eğitim müdürlüklerinde görevlendirilecektir.
Yayınlanan ilana göre personellerden 13 kişi Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde beden işçisi olarak görev yapacaktır. Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilan numarası 00004579165 olarak yayınlanmıştır.  Buna ek olarak personellerden 11 kişi Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde temizlik işçisi olarak görev yapacaktır. Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilan numarası 00004579421 olarak yayınlanmıştır.
Peki başvuru şartları nelerdir? Yayınlanan ilan incelendiği takdirde alım yaparken kurumların adaylarda  aradığı bazı şartlar bulunmaktadır. Biz de kamumemuru.com olarak adaylarda aranan şartları size aktarıyoruz.

Adaylarda Aranan Şartlar
Türkiye Cumhuriyeti  vatandaşı olmak
Kamu haklarından mahrum olmamak,
Yapılacak olan güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak
Düzenli  çalışmaya engel olacak bir sağlık sorununun bulunmamak

Bu şartların yanı sıra kurumların kendi belirledikleri bazı özel şartlar bulunmaktadır. Özel ve genel şartları sağlayan adaylar başvurularını gerçekleştirebilecektir. Şartları sağlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Bu sebeple başvuru yapacak olan adayların ilan metinlerini dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir.
Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 8 Ekim 2018 olarak duyurulmuştur. Adaylar başvurularını il milli eğitim müdürlüklerine giderek şahsen veya Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapabilecektir.

milli eğitim bakanlığı işkur personel alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak