istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesine 24 Kamu Personeli Alınacak

Türkiye İş Kurumu personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde alım ilanı yayınlayan Türkiye İş Kurumu 24 kamu işçisini istihdam edecektir

Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesine 24 Kamu Personeli Alınacak
Milli Eğitim Bakanlığı Bünyesine 24 Kamu Personeli Alınacak Duran Can Ateş
Bu içerik 12055 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat


Alımlara dair detaylar haberimizde…
Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayınlanan ilana göre Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere kamu işçisi alımı yapılacaktır.  Alımı yapılan personeller Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde bulunan il milli eğitim müdürlüklerinde görevlendirilecektir.
Yayınlanan ilana göre personellerden 13 kişi Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde beden işçisi olarak görev yapacaktır. Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilan numarası 00004579165 olarak yayınlanmıştır.  Buna ek olarak personellerden 11 kişi Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde temizlik işçisi olarak görev yapacaktır. Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü ilan numarası 00004579421 olarak yayınlanmıştır.
Peki başvuru şartları nelerdir? Yayınlanan ilan incelendiği takdirde alım yaparken kurumların adaylarda  aradığı bazı şartlar bulunmaktadır. Biz de kamumemuru.com olarak adaylarda aranan şartları size aktarıyoruz.

Adaylarda Aranan Şartlar
Türkiye Cumhuriyeti  vatandaşı olmak
Kamu haklarından mahrum olmamak,
Yapılacak olan güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç almak
Düzenli  çalışmaya engel olacak bir sağlık sorununun bulunmamak

Bu şartların yanı sıra kurumların kendi belirledikleri bazı özel şartlar bulunmaktadır. Özel ve genel şartları sağlayan adaylar başvurularını gerçekleştirebilecektir. Şartları sağlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Bu sebeple başvuru yapacak olan adayların ilan metinlerini dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir.
Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 8 Ekim 2018 olarak duyurulmuştur. Adaylar başvurularını il milli eğitim müdürlüklerine giderek şahsen veya Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapabilecektir.

milli eğitim bakanlığı işkur personel alımları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?