istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Nüfus Müdürlüğü 57 Kamu Personeli Alımı

Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere 57 kamu personeli alımı yapılacaktır. Alıma başvurular 1 Ekim 2018 tarihi itibari ile başlayacaktır.

Nüfus Müdürlüğü 57 Kamu Personeli Alımı
Nüfus Müdürlüğü 57 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 18769 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü  bünyesinde görevlendirilmek üzere 57 kamu personeli alımı yapılacaktır. Alıma başvurular 1 Ekim 2018 tarihi itibari ile başlayacaktır.
Alıma dair detaylar haberimizde…
Alıma dair yapılan açıklama şu şekildedir: “Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik” in 8 inci maddesi uyarınca, İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek yazılı ve sözlü sınav başarı sırasına göre 57 Sözleşmeli Kamu Personeli alınacaktır.”
Yapılan açıklamaya göre adaylarda  bazı şartlar aranmaktadır. Biz de kamumemuru.com olarak yapılacak olan alımlarda adaylarda aranan şartları sizler için derledik.
Adaylarda Aranan Şartlar
657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak
Dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak
Buna ek olarak başvuru esnasında adaylardan talep edilen bazı belgeler bulunmaktadır. İşte adaylardan talep edilen belgeler…
Adaylardan Talep Edilen Belgeler
Fotoğraf
Özgeçmiş
SGK Hizmet Dökümü
Lisans diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti
2017-2018 KPSS P3 sınav sonuç belgesi
Tüm bu noktalara ek olarak KPSS sonuç belgesini sunmak  zorunlu değildir. KPSS sonuç belgisini ibraz etmeyenlerin puanı 70 olarak kabul edilecektir. Adayların İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’ndan alınan puanı dikkate alınacaktır.
Şartları sağlayan adaylar başvurularını gerçekleştirebilecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 9 Ekim 2018 olarak belirlenmiştir. Adaylar başvurulara dair işlemleri www.icisleri.gov.tr adresinden gerçekleştirebilecektir.

nufus müdürlüğü nufus müdürlüğü personel alımı içşleri
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek