50 KPSS Puanıyla 145 Tahsildar, VHKİ, Memur ve İtfaiye Eri Alınıyor

Kamu kurumlarına çeşitli KPSS puan şartlarıyla memur alımları yapılıyor. Bu haberimizde siz okuyucularımıza DPB'den yayımladığı ilanlar ile memur alımı yapacağını ilan eden kurumların ilanlarını derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

50 KPSS Puanıyla 145 Tahsildar, VHKİ, Memur ve İtfaiye Eri Alınıyor
50 KPSS Puanıyla 145 Tahsildar, VHKİ, Memur ve İtfaiye Eri Alınıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 10642 kez okundu.

50 KPSS Puanıyla 145 Tahsildar, VHKİ, Memur ve İtfaiye Eri Alınıyor 

 

Geçtiğimiz ay ve günlerde çeşitli personel alım ilanları kamuya duyuruldu bu ilanlar farklı iş kollarını barındırmakta bizde kamumemuru ekibi olarak siz değerli okurlarımız için yayınlanan bazı iş ilanlarını sizlere duyurmaktayız. Kamu kurumlarına çeşitli KPSS puan şartlarıyla memur alımları yapılıyor. Bu haberimizde siz okuyucularımıza DPB'den yayımladığı ilanlar ile memur alımı yapacağını ilan eden kurumların ilanlarını derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

  

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Türkiye geneli faaliyet gösteren bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacaklarını duyurdular buna göre, Belediye Başkanlıkları, Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımladıkları ilanlar ile memur alımlarına devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza farklı belediye başkanlıklarının DPB'den yayımladıkları memur alım ilanlarına derledik. Bu ilanlar arasında en az 50 KPSS ile başvuru yapabileceğiniz memur alım ilanları yer alıyor. Başvuru yapacaklara başarılar dileriz.  

 

50 KPSS İLE MEMUR ALIMI YAPACAĞINI DUYURAN KURUMLAR 

 
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göreYayımladıkları ilanlar ile memur alımı yapacağını duyuran 5 farklı belediye başkanlığı bulunuyor. Bu belediyeler yayımladıkları ilanlarında toplam 145 personel alımı yapıyorlar. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvurularda bulunabileceği personel alım ilanlarına dair alım yapacak kurumlar ve kadro detayları şöyle, Sultangazi Belediye Başkanlığı 25, Meriç Belediye Başkanlığı 6, Ümraniye Belediye Başkanlığı 110, Alaya Belediye Başkanlığı 3, Orhaneli Belediye Başkanlığı 1 memur alımı yapıyor. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.  

Sayfa Sonu 

ALIM YAPILACAK KADROLAR 

Yukarıda sizlere aktardığımız 5 farklı belediye başkanlığı yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda kadroda memur alımı yapıyorlar. Bu alımlarda yer alan açık pozisyonlarda arasında, Zabıta Memuru, İtfaiye Eri, Ekonomist, Veri Hazırlama ve İşletme Kontrolü, Tahsildar, Memur, Tekniker alım ilanları yer alıyor. 

 

BAŞVURU KOŞULLARI 

Kamu kurumları tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına başvuru da bulunmak isteyen adaylar kurumların alım yapacakları pozisyonlara göre belirledikleri özel koşullara haiz olmaları gerekiyor. Buna göre, Devlet kurumlarına memur alımlarında aranan genel başvuru koşullarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. Bu alım ilanlarına başvuru yapacak adayların bu koşullara haiz olmaları gerekiyor. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Alım yapılacak kadroya göre belirlenmiş öğrenim şartını karşılamak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, İlan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.   

 

İLANLARA DAİR DETAYLAR 

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden başvurularını yapabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

Sultangazi Belediye Başkanlığı memur alımı detayları için : https://www.sultangazi.bel.tr/ 

Meriç Belediye Başkanlığı memur alımı detayları için : www.meric.bel.tr/ 

Ümraniye Belediye Başkanlığı memur alımı detayları için : https://www.umraniye.bel.tr/ 

Alay Belediye Başkanlığı memur alım detayları için : www.alay.bel.tr/ 
 

Orhaneli Belediye Başkanlığı memur alım detayları için : www.orhaneli.bel.tr/ 

Orhaneli Belediye Başkanlığı Alay Belediye Başkanlığı Ümraniye Belediye Başkanlığı Meriç Belediye Başkanlığı Sultangazi Belediye Başkanlığı Devlet Personel Başkanlığı KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor