TÜBİTAK, DİB ve Nüfus İşleri Toplam 718 Personel Alımı Yapıyor

Kamu, kurum ve kuruluşları tarafından çeşitli ilanlar yayımlanarak toplamda 718 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Yayımlanan ilanların detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

TÜBİTAK, DİB ve Nüfus İşleri Toplam 718 Personel Alımı Yapıyor
TÜBİTAK, DİB ve Nüfus İşleri Toplam 718 Personel Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 17723 kez okundu.

TÜBİTAK, DİB ve Nüfus İşleri Toplam 718 Personel Alımı Yapıyor  

  

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Kamu, kurum ve kuruluşları tarafından çeşitli ilanlar yayımlanarak toplamda 718 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Yayımlanan ilanların detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Kamu, kurum ve kuruluşları kendi resmi web adreslerinin yam sıra Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi üzerinden de ilanlarını yayımlayarak toplamda 718 personel alımı yapılacağını duyurdular. Buna göre ilanlar TÜBİTAK, Diyanet İşleri Başkanlığı ve Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre TÜBİTAK 185 personel alımı yaparken, Diyanet İşleri Başkanlığı 518 personel alımı yapacağını duyurdu. Bunun yanı sıra Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 15 personel alımı yapılacağı ifade edildi.  Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

  

TÜBİTAK PERSONEL ALIMI  

  

Personel alımları gerçekleştiren kurumlar ilanlar yayınlamakta, yayınlanan ilanlar ile personel istihdamı sağlamak ve işsizliği önlemek gibi amaçlar edinen kurumlar çeşitli personel alımları gerçekleştirmekte, buna göre, TÜBİTAK MAM tarafından yayımlanan ilanda Araştırmacı pozisyonuna 3 personel istihdam edileceği ifade edildi. Söz konusu personel alım ilanına başvurular 29 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecektir. Bunun yam sıra TÜBİTAK tarafından yayımlanan bir diğer ilanda ise 182 personel alımı yapılacağı başvuruların 24 Ekim'e kadar devam edeceği ifade edildi. Başvuru sürecinde başarılar dileriz. 

  

  

3 Personel Alımı Detayları İçin https://www.tubitak.gov.tr/

182 Personel Alımı Detayları İçin https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi/

 

DİB PERSONEL ALIMI  

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre, Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından da 518 personel alımına ilişkin iki ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda 55 uzman yardımcısı alımının yanı sıra ek yerleştirme kapsamında 436 personel alımı yapılacağı ifade edildi. 55 uzman yardımcısı alımına ilişkin başvurular 17 Ekim'de sona erecekken 463 personel alımına ilişkin başvurular 15 19 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru sürecinde adaylara başarılar.    

 

 Detaylar İçin https://www.diyanet.gov.tr/

 

NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ PERSONEL ALIMI  

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda Sözleşmeli Bilişim personeli pozisyonuna 15 personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilana başvurular 16 24 Ekim tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

Detaylar İçin www.nvi.gov.tr/

Devlet Personel Başkanlığı TÜBİTAK Diyanet İşleri Başkanlığı Nüfus İşleri Genel Müdürlüğü Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı