27 Şehir 39 ilçe İçin Yeni Belediye Personeli Alım İlanlar Yayımlandı

27 Şehir 39 ilçe İçin Yeni Belediye Personeli Alım ilanları Yayımlandı 27 farklı şehir ve 39 ilçede bulunan belediye başkanlıkları yeni hafta başında yayımladıkları personel alımlarında güncelleme yaptılar. Bu şehirlerde bulunan kamu kurumları tarafından yayımlanan belediye personeli alım ilanlarını siz okuyucularımızla buluşturuyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

27 Şehir 39 ilçe İçin Yeni Belediye Personeli Alım İlanlar Yayımlandı
27 Şehir 39 ilçe İçin Yeni Belediye Personeli Alım İlanlar Yayımlandı  Duran Can Ateş
Bu içerik 48247 kez okundu.

27 Şehir 39 ilçe İçin Yeni Belediye Personeli Alım İlanlar Yayımlandı  

  

Ülkemizde 81 İlde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanıyor buna göre,  27 Şehir 39 ilçe İçin Yeni Belediye Personeli Alım ilanları Yayımlandı 27 farklı şehir ve 39 ilçede bulunan belediye başkanlıkları yeni hafta başında yayımladıkları personel alımlarında güncelleme yaptılar. Bu şehirlerde bulunan kamu kurumları tarafından yayımlanan belediye personeli alım ilanlarını siz okuyucularımızla buluşturuyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan memur ve işçi alım ilanları yeni hafta başında güncellendi. Bu kapsamda yayımlanan yeni personel alım ilanlarında çok sayıda şehirde alım yapılacağı ilan edildi. Bu memur ve işçi alım ilanları 43 farklı kurum tarafından yayımlandı. Söz konusu bu alım ilanların bir kısmına başvurular KPSS puanıyla yapılacakken bazı kamu kurumları yayımladıkları alım ilanlarında KPSS şartı talep etmediklerini duyurdular. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

  

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER  

 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Haberimizin başında 43 farklı kamu kurumu tarafından personel alım ilanı yayımlandığını dile getirmiştik. Bu kamu kurumlarının bulundukları 27 farklı şehrin listesini sizlere aşağıda aktarıyoruz. İşte alım yapılacak olan şehirler; Ağrı, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bitlis, Burdur, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Karabük, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli,’ Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Tekirdağ, Başvuru sürecinde başarılar dileriz. 

 

 

 ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI  

Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre, İŞKUR üzerinden memur ve işçi alımı yapacağını ilan eden 43 farklı kamu kurumu bulunuyor. Bu kamu kurumlarının büyük bir çoğunluğu belediye başkanlıklarından oluşuyor. Belediye başkanlıklarının yanı sıra alım yapacağını duyuran kamu kurumları arasında ayrıca sosyal dayanışma ve yardımlaşma vakıfları, TÜBİTAK, Müze Müdürlüğü, Eğiti Danışmanlık Merkezleri, Genom Merkezleri ve belediyelere bağlı birimler bulunuyor. Başvuru sürecinde adaylara başarılar.    

  

ALIM YAPILACAK KADROLAR  

Personel alımları gerçekleştiren kurumlar ilanlar yayınlamakta, yayınlanan ilanlar ile personel istihdamı sağlamak ve işsizliği önlemek gibi amaçlar edinen kurumlar çeşitli personel alımları gerçekleştirmekte, buna göre, Söz konusu alım ilanlarında onlarca pozisyonda personel alımı yapılacağı ilan edildi. Bu kadrolar arasında hem KPSS puanıyla hem de KPSS puansız başvuru yapılabilecek memur ve işçi kadroları yer aldı. O kadrolardan bazıları; Büro Memuru, Büro İşçisi, mühendis, tekniker, teknisyen, usta, usta başı, vardiya amiri, beden işçisi, şoför, iş makinesi operatörü, sosyal hizmet personeli, yaşlı bakım, sağlık personeli, gassal, temizlik personeli, Mimar, Peyzaj Mimari, öğretmen, eğitimci, antrenör.  

 

BAŞVURU KOŞULLARI  

  

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre, Devlet kurumları tarafından yayımlanan memur ve işçi alım ilanlarına başvuru koşulları ilanları yayımlayan kurumlar ve alım yapılacak kadrolara göre belirleniyor. Devlet memurluğuna alınacak kişi Türk Vatandaşı olmalı, DMK 'da bulunan 40 'ıncı maddedeki yaş şatlarını taşımalı, 657 sayılı kanun içerisinde 41'inci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımalı, Devlet memuru olarak alınacak kişinin kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir. Devlet memuru olacak alınacak kişinin askerlikle ilgisinin bulunmaması , askerlik çağına gelmemiş olması, askerlik çağına gelmiş ise muzavvaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olması şartı aranıyor. Devlet memuru olarak alınacak kişinin akıl hastalığının bulunmaması gerekiyor. Özel koşullar arasında ise asgari KPSS puan şartını sağlamak, alım yapılacak pozisyona göre belirlenen eğitim şartını sağlamak ve kurumların talep ettiği tüm özel koşullara haiz olmak. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.  

 

 

iLAN METİNLERİ  

  

İlanlara başvuruda bulunmak ve özel başvuru koşullarını görüntülemek isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilan metinlerine ulaşabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

27 şehirde yayımlanan personel alımları için https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi/ 

KPSS Türkiye İş Kurumu İŞKUR TÜBİTAK Müze Müdürlüğü Eğiti Danışmanlık Merkezleri Genom Merkezleri DMK Devlet memurluğu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor