Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü, İŞKUR Aracılığıyla Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir ilan yayımlandı ve Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü bünyesinde görevlendirmek üzere büro memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Peki başvuru şartları neler? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü, İŞKUR Aracılığıyla Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı!
Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü, İŞKUR Aracılığıyla Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı! Duran Can Ateş
Bu içerik 23876 kez okundu.

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü, İŞKUR Aracılığıyla Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı! 

 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir ilan yayımlandı ve Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü bünyesinde görevlendirmek üzere büro memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Peki başvuru şartları neler?  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere buna göre, Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü büro memuru alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu web adresi üzerinden ilan yayımlayan Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü ilanına yönelik tüm detaylar sitemizde. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.   

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Yayımlanan ilana Terörle Mücadelede Yaralanalar başvuru yapabilecek. Önlisans mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca temel düzeyde Microsoft office programlarını (word,excell vs.) kullanabilmek talep ediliyor. Ofiste yer alacak olan ofis araç gereçlerini (faks, fotokopi vs.) kullanabilmeyi bilmek isteniyor. Başvuru yapacakların kamu haklarından yasaklanmamış bulunmaması gerekiyor ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmayan adayların başvuru yapması gerekiyor. Başvuru sürecinde başarılar.    

 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Adayların güvenlik soruşturmaları engeli olmaması zorunlu. Herhangi bir sağlık problemi olmaması adaylardan isteniyor. Adayların Türk vatandaşı olması gerekiyor, yaş şartı olarak 18 yaşını doldurmuş ve 19 yaşından gün almış olmak zorunlu. Başvuruda bulunacakların devlete karşı suç işlememiş olması gerekiyor. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının olumlu olması şartlar arasında yer alıyor. Başvuru yapacaklara başarılar.   

BAŞVURULAR NE ZAMAN? 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana başvurular 12 Ekim 2018 tarihinde başladı ve 22 Ekim 2018 tarihinde sona erecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.. 

 

 

 

www.kamumemuru.com İŞKUR Türkiye İş Kurumu Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı