istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü, İŞKUR Aracılığıyla Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir ilan yayımlandı ve Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü bünyesinde görevlendirmek üzere büro memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Peki başvuru şartları neler? Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü, İŞKUR Aracılığıyla Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı!
Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü, İŞKUR Aracılığıyla Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı! Duran Can Ateş
Bu içerik 22452 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü, İŞKUR Aracılığıyla Büro Memuru Alım İlanı Yayımladı! 

 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni bir ilan yayımlandı ve Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü bünyesinde görevlendirmek üzere büro memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Peki başvuru şartları neler?  Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere buna göre, Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü büro memuru alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu web adresi üzerinden ilan yayımlayan Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü ilanına yönelik tüm detaylar sitemizde. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.   

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Yayımlanan ilana Terörle Mücadelede Yaralanalar başvuru yapabilecek. Önlisans mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca temel düzeyde Microsoft office programlarını (word,excell vs.) kullanabilmek talep ediliyor. Ofiste yer alacak olan ofis araç gereçlerini (faks, fotokopi vs.) kullanabilmeyi bilmek isteniyor. Başvuru yapacakların kamu haklarından yasaklanmamış bulunmaması gerekiyor ve devlet memuru olmasına engel bir suç kaydına sahip olmayan adayların başvuru yapması gerekiyor. Başvuru sürecinde başarılar.    

 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Adayların güvenlik soruşturmaları engeli olmaması zorunlu. Herhangi bir sağlık problemi olmaması adaylardan isteniyor. Adayların Türk vatandaşı olması gerekiyor, yaş şartı olarak 18 yaşını doldurmuş ve 19 yaşından gün almış olmak zorunlu. Başvuruda bulunacakların devlete karşı suç işlememiş olması gerekiyor. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının olumlu olması şartlar arasında yer alıyor. Başvuru yapacaklara başarılar.   

BAŞVURULAR NE ZAMAN? 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana başvurular 12 Ekim 2018 tarihinde başladı ve 22 Ekim 2018 tarihinde sona erecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.. 

 

 

 

www.kamumemuru.com İŞKUR Türkiye İş Kurumu Türkiye Sanayi Sevk ve İdare Enstitüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?