istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

1139 Gümrük, Yurt Yönetim ve Büro Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu kapsamda yayımlanan ilanlar arasında memur pozisyonlarına alım ilanları bulunuyor. Memur pozisyonları için yayımlanan alım ilanlarını sizler için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

1139 Gümrük, Yurt Yönetim ve Büro Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı
1139 Gümrük, Yurt Yönetim ve Büro Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı Duran Can Ateş
Bu içerik 18480 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

1139 Gümrük, Yurt Yönetim ve Büro Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı 

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu kapsamda yayımlanan ilanlar arasında memur pozisyonlarına alım ilanları bulunuyor. Memur pozisyonları için yayımlanan alım ilanlarını sizler için derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR 

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan Kamu kurumları ve özel sektör firmaları alımlar yapacak olup, Yayımlanan ilanlara göre Türkiye İş Kurumu'nun iş ilanları sayfasında tüm alım ilanlarının derlediği bölümde 8 farklı kadroda yayımlanmış memur alım ilanları bulunuyor. Kamu kurumlarınca ve özel sektör firmalarınca yayımlanan bu alım ilanları için yayımlanan ilan sayısı, ilanlara başvurular için talep edilen koşulları ve diğer detaylar şöyle; 

HANGİ MEMUR POZİSYONU İÇİN NE KADAR ALIM İLANI YAYIMLANDI? 

Ülkemizin işsizlik problemini gidermek ve istihdam sağlamaya yönelik çalışmalar yapılmakta buna göre, Geçtiğimiz günlerde İŞKUR üzerinden yayımlanan ve kamu ile özel sektör firmalarınca ilan edilen alım ilanları için yayımlanan ilan sayılarını sizlerle paylaşıyoruz. Büro Memuru genel kadrosuna 942, İdari İşler Memuru kadrosuna 8, Danışma Memuru kadrosuna 68, Diğer Büro Memuru kadrosuna 110, Gümrük Memuru kadrosuna 3, Sağlık Memuru kadrosuna 3, Üretim Planlama Memuru kadrosuna 10 ve Yurt Yönetim Memuru kadrosuna ise 3 alım ilanı yayımlandı. Yukarıda sizlerle paylaştığımız alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için aşağıda talep edilen başvuru koşulları, eğitim şartı ve diğer dikkat edilmesi gereken noktaları aktarıyoruz. Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız.  

 
 

KİMLER İLANLARA BAŞVURU YAPABİLİR? 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre,  Yayımlanan ilanlar için başvuruda bulunacak adayların, her personel alımı için talep edilen koşulların yanı sıra alım yapılacak pozisyonların gerekliliklerine göre belirlenen şartları sağlamaları isteniyor. Bu koşullar genel personel alımı şartları, eğitim şartı, kamu kurumları için KPSS şartı ve deneyim şartı gibi koşullardan oluşmakta. İşte bu koşullar genel olarak şu şekilde; 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.   

 
 

ADAYLAR İLANLARA NASIL ULAŞACAKLAR? 

Çok sayıda özel sektör firması ile kamu kurumu personel alım ilanları yayınlamakta buna göre, Başvuru koşullarını sağlayan adaylar arasından ilanlara ulaşmak isteyenler, ilanlara aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilecekler. Adaylar vermiş olduğumuz bağlantıya tıkladıklarında İŞKUR İş İlanları sayfasına ulaşacaklar. Burada Meslek yazan bölüme istedikleri kadronun adını yazacaklar. (Örneğin: Büro Memuru) Bu işlemi yapan adaylar ara butonuna bastıklarında tüm alım ilanlarına ulaşacaklar. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

İŞKUR İş İlanları Sayfası İçin https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx 

Türkiye İş Kurumu İŞKUR KPSS Büro Memuru
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
T.C. Brüksel Büyükelçiliği 'ne Türk Uyruklu Sözleşmeli Sekreter Alımı Yapılacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
MEB 20 Bin Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak