istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

En Az 50 KPSS Puanıyla 935 Zabıta, Sağlık Personeli, Asistan ve Memur Alımı Yapılıyor

Sözleşmeli personel ve kadrolu memur alımları için yayımlanan personel alım ilanlarına KPSS'ye girmiş olmak, 50, 55, 60 ve 70 KPSS puanları ile başvuruda bulunulabiliyor. Siz okuyucularımıza bu haberimizde bu puanlar ile başvuruda bulunabileceğiniz 935 personel alım ilanını derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

En Az 50 KPSS Puanıyla 935 Zabıta, Sağlık Personeli, Asistan ve Memur Alımı Yapılıyor
En Az 50 KPSS Puanıyla 935 Zabıta, Sağlık Personeli, Asistan ve Memur Alımı Yapılıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 17178 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

En Az 50 KPSS Puanıyla 935 Zabıta, Sağlık Personeli, Asistan ve Memur Alımı Yapılıyor 

 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımları geçekleştirmeye devam etmekte buna göre,  Sözleşmeli personel ve kadrolu memur alımları için yayımlanan personel alım ilanlarına KPSS'ye girmiş olmak, 50, 55, 60 ve 70 KPSS puanları ile başvuruda bulunulabiliyor. Siz okuyucularımıza bu haberimizde bu puanlar ile başvuruda bulunabileceğiniz 935 personel alım ilanını derledik. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.    

 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, KPSS'den farklı puanlara sahip adayların başvuruda bulunabilecekleri çeşitli pozisyonlardaki memur alım ilanlarını haberimizde derledik. Bu alım ilanlarına en az lise mezunu adaylar başvuruda bulunabiliyorlar. Söz konusu ilanlarda ayrıca önlisans ve lisans mezunu adaylarında başvuruda bulunabileceği memur alım ilanları yer alıyor.  Sizler için derlediğimiz alım ilanlarında yer alan en önemli şartların başında ise KPSS şartı geliyor. İlanlar arasında başvuru yapmak için KPSS'ye girmiş olmanın yapmanın yeterli olacağı ilanlar ile en az 70 puan talep edilen ilanlarda bulunuyor. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.   

 

HANGİ KURUMLAR ALIM YAPACAĞINI İLAN ETTİ? 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi web sayfası üzerinden yayımladıkları ilanlar ile çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacaklarını duyurdular. Bu alım ilanlarını siz okuyucularımıza anlık olarak aktardık. Bu ilanları yayımlayan kurumların listesini de aşağıda sizlere aktarıyoruz.  

Çeşitli kurum ve kuruluşlar personel alımı yapmakta, yayımı yapılan bu kurumları siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, TÜBİTAK ve Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB), Dışişleri Bakanlığı, İstanbul Fatih Belediyesi ile Edirne Enez Belediyesi, Orhaneli Belediyesi, Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Kırıkkale Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Sağlık Bilimleri üniversitesi, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi 

İLANLARDA YER ALAN KADROLAR 

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Sizlere yukarıda aktardığımız devlet memuru alım ilanlarında yer alan açık kadrolar arasında, ''Zabıta Memuru, Asistan, İtfaiye Eri, Ekonomisti, Araştırmacı, Sekreter, Ebe, Sağlık Teknikeri ve Fizyoterapist, Asistan Hava Trafik Kontrolörü ve Stajyer Hava Trafik Kontrolörü, Bilişim Personeli'' pozisyonları yer alıyor. En az 50 KPSS ile başvuru yapılabilecek olan bu alım ilanlarına KPSS ve eğitim şartı alım yapacak kurum ve kadroya göre değişiyor. Başvuru sürecinde başarılar.   

BAŞVURU KOŞULLARI 

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, DPB aracılığıyla yayımlanan söz konusu personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için talep edilen genel başvuru koşullarını aşağıda derledik. Adayların başvuru yapmadan önce ilan metninde yer alan tüm koşullara dikkat etmesi gerekiyor.  Çeşitli kurumların alımlarını sizlere kamumemuru ekibi olarak ulaştırmaktayız.   

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. Bu şartların yanı sıra adayların eğitim, KPSS, deneyim, sertifika, yaş gibi özel şartların tamamına da haiz olmaları isteniyor. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.   

 
 

İLANLARA DAİR DETAYLAR 

Kurumlar tarafından yayımlanan ilan metinlerinde yer alan kadro ve özel şartları incelemek için aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilan metinlerine ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

TÜBİTAK VE DİB 645 Personel alım ilanı için https://dibbys.diyanet.gov.tr/IKYS/Sinav/KurumDisi/

Dışişleri Bakanlığı personel alım ilanı için bmviyana.dt.mfa.gov

Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü personel alım ilanı için https://www.operabale.gov.tr/

 

Üniversiteler tarafından yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanı için http://www.dpb.gov.tr/tr-tr

Edirne Enez ve İstanbul Fatih Belediyesi personel alım ilanı için www.fatih.bel.tr  www.enez.bel.tr/

Orhaneli Belediyesi personel alım ilanı için www.orhaneli.bel.tr/

DHMİ Genel Müdürlüğü personel alım ilanı için http://isbasvuru.dhmi.gov.tr 

 

 
 

DHMİ Genel Müdürlüğü Orhaneli Belediyesi Edirne Enez ve İstanbul Fatih Belediyesi Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Dışişleri Bakanlığı TÜBİTAK VE DİB KPSS Devlet Personel Başkanlığı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek