THY En az Lise Mezunu 1000 Memur Alımı Başvuruları Başladı

KPSS 'siz Türk Hava Yolları bay ve bayan kabin memuru alımı için başvuruları almaya başladı. En az lise mezunu olanların başvurabileceği ilanın detayları haberimizde yer alıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

THY En az Lise Mezunu 1000 Memur Alımı Başvuruları Başladı
THY En az Lise Mezunu 1000 Memur Alımı Başvuruları Başladı Duran Can Ateş
Bu içerik 32475 kez okundu.

THY En az Lise Mezunu 1000 Memur Alımı Başvuruları Başladı 

Ülkemizde 81 İlde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanıyor. Yayımlanan ilan ile KPSS 'siz Türk Hava Yolları bay ve bayan kabin memuru alımı için başvuruları almaya başladı. En az lise mezunu olanların başvurabileceği ilanın detayları haberimizde yer alıyor. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   
Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, Bir dünya markası haline gelen Türk Hava Yolları, ekibini güçlendirmek için bay ve bayan kabin memuru alımları gerçekleştiriyor. Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ya da mavi kart sahibi olmaları gereklidir. Bay adayların boyları 1.70 ile 1.90 arasında olması gerekirken bayan adayların 1.60 ile 1.80 arasında olması gerekmektedir. Boy ile kilonun da birbirileriyle orantılı olması gerekmektedir. Bu konuda gerekli ölçümler THY tarafından belirlenen bir sağlık kuruluşu tarafından gerçekleştirilecektir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.    

Hafta içinde çeşitli personel alımları gerçekleştirildi. Çoğu kamu kurumu olan alımlarda KPSS’li ve KPSS’siz alımlar gerçekleştirildi buna göre, Kurumların personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Yeni yayınlanan ilana göre, Üniformanın kapatmadığı yerlerde dövmesi bulunan kişiler de elenecektir. Daha önce bu sebepten elenenlerin başvuruları da kabul edilmeyecektir. Adayların uçuşu engelleyecek rahatsızlıklarının da bulunmaması gerekmektedir. Başvurularda başarılar dileriz.     

Adayların 01 Ocak 1988 ile 31 Aralık 1999 tarihleri arasında doğmuş olmak, En az lise mezunu olmak, İyi derecede İngilizce bilmek (İkinci yabancı dil tercih sebebidir.) Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamak Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya en az 1 yıl tecilli olmak (En az 31.12.2019 tarihine kadar tecilli olmak) 

Başvuru Şekli 
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, THY kabin memuru alımları için başvurular internet üzerinden gerçekleştirilecektir. Diğer yollarla başvuru yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir. Kriterleri sağlayan adaylar daha sonrasında THY tarafından yapılacak olan mülakat, test ve online uygulamalardan geçmeleri gereklidir. Tüm bu aşamaların ardından başarılı olan adaylar eğitime tabi tutulacaklar ve bu eğitimin sonunda görevlerine başlayabileceklerdir. Eğitimlerin de İstanbul’da verileceğini ve bu eğitim sırasında yemek ve servis hizmetlerinden istifade edilebileceğini de belirtmek isteriz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

 

 

THY kabin memur alımına başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda bulunan linke tıklayarak başvurularını yapabilirler. 

Türk Hava Yolları KPSS THY THY kabin memur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor