DPB'de Yayımlanan Sözleşmeli ve Kadrolu Memur Alım İlanları (22 Ekim 2018)

22 Ekim tarihi itibariyle Devlet Personel Başkanlığı'ndan yayımlanan ve başvuru süreci devam eden devlet memuru alım ilanlarını siz okuyucularımıza derledik. Sözleşmeli personel ve kadrolu memur alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımızla buluşturuyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

DPB'de Yayımlanan Sözleşmeli ve Kadrolu Memur Alım İlanları (22 Ekim 2018)
DPB'de Yayımlanan Sözleşmeli ve Kadrolu Memur Alım İlanları (22 Ekim 2018) Duran Can Ateş
Bu içerik 8086 kez okundu.

DPB'de Yayımlanan Sözleşmeli ve Kadrolu Memur Alım İlanları (22 Ekim 2018) 

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte, Buna göre 22 Ekim tarihi itibariyle Devlet Personel Başkanlığı'ndan yayımlanan ve başvuru süreci devam eden devlet memuru alım ilanlarını siz okuyucularımıza derledik. Sözleşmeli personel ve kadrolu memur alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımızla buluşturuyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Devlete bağlı çok sayıda kurum, DPB üzerinden yayımladıkları ilanlar ile çeşitli kadrolarda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza yeni hafta başta başı itibariyle başvuru süreci devam eden sözleşmeli personel ve memur alım ilanlarını derledik. Başvuru sürecinde başarılar.   

 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Temmuz ayının son bulması ve Ağustos ayının girmesi ile beraber personel alımları gerçekleşmekte, Devlete bağlı çok sayıda kurum, DPB üzerinden yayımladıkları ilanlar ile çeşitli kadrolarda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Geçtiğimiz ay ve günlerde çeşitli personel alım ilanları kamuya duyuruldu bu ilanlar farklı iş kollarını barındırmakta bizde kamumemuru ekibi olarak siz değerli okurlarımız için yayınlanan bazı iş ilanlarını sizlere duyurmaktayız. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza yeni hafta başta başı itibariyle başvuru süreci devam eden sözleşmeli personel ve memur alım ilanlarını derledik. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.   

BAŞVURU SÜRECİ DEVAM EDEN MEMUR ALIM İLANLARI 

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Kamu kurumları tarafından Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında sözleşmeli personel alımı için ilan yayımlayan ve başvuru süreci devam eden kamu kurumlarının listesi şu şekilde, Yozgat Bozok Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Kırıkkale Üniversitesi, Selçuk Üniversitesi, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü. Kadrolu Memur alımı için ilan yayımlayan ve başvuru süreci devam eden tek bir kurum bulunuyor. Kamu Denetçiliği Kurumu. Bu alımların dışında ayrıca KPSS B Grubu Memur alım ilanları grubunda da Abana Belediye Başkanlığı, Fatih (İstanbul) Belediye Başkanlığı ve Zeytinburnu Belediye Başkanlığı'nın memur alım ilanları yer alıyor.  Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.   

SÖZLEŞMELİ PERSONEL VE KADROLU MEMUR ALIM İLANLARI 

Çeşitli kurum ve kuruluşlar personel alımı yapmakta, yayımı yapılan bu kurumları siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Devlet kurumlarında görev almak isteyen adayların kadrolu memur ve sözleşmeli personel alım ilanlarına başvuruda bulunmaları için öncelikle Devlet Memurları Kanunu'nda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. DMK'da yer alan genel başvuru koşullarını sağlayan adaylar daha sonra memur ve personel alım ilanlarında alım yapılacak kadrolar için ayrı ayrı belirlenmiş tüm özel koşulları sağlamaları gerekiyor. İşte detayları sizlerle paylaşıyoruz.  

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, Devlet memurluğuna alınacak kişi Türk Vatandaşı olmalı, Söz konusu DMK 'da bulunan 40 'ıncı maddedeki yaş şatlarını taşımalı, 657 sayılı kanun içerisinde 41'inci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımalı, Devlet memuru olarak alınacak kişinin kamu haklarından mahrum olmaması gerekmektedir. Devlet memuru olacak alınacak kişinin askerlikle ilgisinin bulunmaması , askerlik çağına gelmemiş olması, askerlik çağına gelmiş ise muzavvaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirilmiş olması şartı aranıyor. Devlet memuru olarak alınacak kişinin akıl hastalığının bulunmaması gerekiyor. Özel koşullar arasında ise asgari KPSS puan şartını sağlamak, alım yapılacak pozisyona göre belirlenen eğitim şartını sağlamak ve kurumların talep ettiği tüm özel koşullara haiz olmak. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.   

 
 

İLANLARA DAİR DETAYLAR 

Yukarıda ana başlıkları ile bahsettiğimiz sözleşmeli personel ve kadrolu memur alım ilanlarına aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

Zeytinburnu Belediye Başkanlığı memur alım ilanı için http://www.zeytinburnu.istanbul/ 

Abana Belediye Başkanlığı memur alım ilanı için http://www.abana.bel.tr/v5/yazi-isleri-mudurlugu/ 

Fatih Belediye Başkanlığı memur alım ilanı için  www.fatih.bel.tr  

Kamu Denetçiliği Kurumu Kadrolu Memur Alım İlanı için https://www.ombudsman.gov.tr/ 

Yozgat Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İçin www.bozok.edu.tr 

Trakya Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İçin https://pdb.trakya.edu.tr/ 

Düzce Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İçin https://personel.duzce.edu.tr/ 

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İçin http://perdb.kocaeli.edu.tr/ 

Muskat Büyükelçiliği Sözleşmeli Personel Alımı İçin http://muskat.be.mfa.gov.tr/Mission 

Birleşmiş Milletler Viyana Ofisi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Sözleşmeli Personel Alımı İçin http://www.dpb.gov.tr/tr-tr 

Kırıkkale Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İçin https://tipfakultesi.kku.edu.tr/Fakulte 

Selçuk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İçin http://hastane.selcuk.edu.tr

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı İçin http://www.dpb.gov.tr/tr-tr 

 

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Selçuk Üniversitesi Kırıkkale Üniversitesi Birleşmiş Milletler Viyana Ofisi Nezdinde Türkiye Daimi Temsilciliği Muskat Büyükelçiliği Kocaeli Üniversitesi Düzce Üniversitesi Trakya Ü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak