MSB, TSE İle Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS'li ve KPSS'siz Personel Alımı Yapılıyor!

Kamu kurumları tarafından çeşitli ilanlar yayımlanarak personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanların detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

MSB, TSE İle Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS'li ve KPSS'siz Personel Alımı Yapılıyor!
MSB, TSE İle Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS'li ve KPSS'siz Personel Alımı Yapılıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 11580 kez okundu.

MSB, TSE İle Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS'li ve KPSS'siz Personel Alımı Yapılıyor! 

Geçtiğimiz ay ve günlerde çeşitli personel alım ilanları kamuya duyuruldu bu ilanlar farklı iş kollarını barındırmakta bizde kamumemuru ekibi olarak siz değerli okurlarımız için yayınlanan bazı iş ilanlarını sizlere duyurmaktayız. Kamu kurumları tarafından çeşitli ilanlar yayımlanarak personel alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanların detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR     

Türkiye geneli faaliyet gösteren bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacaklarını duyurdular buna göre, Kamu kurum ve kuruluşları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü ve Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile ilanlarını yayımladılar. Başvuru yapacaklara başarılar dileriz.   

 

MSB PERSONEL ALIM İLANI 

Kamu kurum ve kuruluşları personel ve memur alımı yapmak üzere Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan Kamu kurumları ve özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile ve açıklamalarla dikkat çekiyor buna göre, Milli Savunma Bakanlığı tarafından Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda gıda mühendisi alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular 2 Kasım'a kadar devam edecektir. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.   

Detaylar için www.iskur.gov.tr

 

TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI  

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda gemi adamı alımı yapılacağı ifade edildi. Söz konusu ilanda KPSS şartı aranmamaktadır ve başvurular 9 Kasım'da sona erecektir. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.   

Detaylar İçin https://www.tarimorman.gov.tr/

 

 

TSE PERSONEL ALIMI 

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından da DPB aracılığı ile bir ilan yayımlandı. KPSS en az 60 puan şartı aranan ilanda koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. İlana başvurular 31 Ekim'de sona erecektir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

 

Türk Standartları Enstitüsü TSE DPB Tarım ve Orman Bakanlığı Devlet Personel Başkanlığı KPSS Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
13 Farklı Alanda 690 Paketleme İşçisi Alınıyor! Evde Çalışma İmkanı!
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor
TYP 13 Mart Yeni ilan! İl Özel İdaresi Personel Alımı Yapıyor