Eti Maden İşletmeleri En Az Lise Mezunu 104 Kamu Personeli Alımı

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından farklı şehirlere istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 104 kamu personeli alımı 6 Kasım 2018 de yayınlandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz

Eti Maden İşletmeleri En Az Lise Mezunu 104 Kamu Personeli Alımı
Eti Maden İşletmeleri En Az Lise Mezunu 104 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 19359 kez okundu.

Eti Maden İşletmeleri En Az Lise Mezunu 104 Kamu Personeli Alımı 

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından farklı şehirlere istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 104 kamu personeli alımı 6 Kasım 2018 de yayınlandı. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Kurumlar personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Balıkesir, Eskişehir ve Kütahya şehirlerine istihdam edilmek üzere lise ve ön lisans mezunu 104 kamu personeli alım ilanı 6 Kasım 2018 tarihinde ilan etti. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.     

 

 

ALIM YAPACAK KURUMLAR VE KADRO DETAYLARI   

Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/ BALIKESİR) 30 kişi ,Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ ESKİŞEHİR) 20 kişi, Bigadiç Bor İşletme Müdürlüğüne (Bigadiç /BALIKESİR) 24 kişi ve Emet Bor İşletme Müdürlüğüne (Emet/ KÜTAHYA) 30 işçi olmak üzere toplam 104 sürekli işçi alımı için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır. 

 

 

İLANLARA NASIL ULAŞILIR?   

Geçtiğimiz aylarda kurum ve kuruluşlar personel alımlarına hız verdi ve alımlar gerçekleştirmek için ilanlar yayınlandı buna göre, 104 sürekli işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, ulusal düzeyde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezine 05.11.2018 tarih ve 25670 sayılı yazımız ile iş gücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 12.11.2018 tarihinde yayımlanması istenilmiştir. Başvuru sürecinde başarılar. 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Söz konusu 104 sürekli işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Altındağ Hizmet Merkezi tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 12 Kasım 2018 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

Eti Maden İşletmeleri 104 Kamu personeli alım için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx 

Eti Maden İşletmeleri Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı