istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS'li ve KPSS'siz İlanlarla Kamuya 336 İşçi Alımı Yapılıyor (DPB'de Yayımlandı)

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan şartlı ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartsız adayların başvuru yapabileceği 336 işçi kadrosuna yer verildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

KPSS'li ve KPSS'siz İlanlarla Kamuya 336 İşçi Alımı Yapılıyor (DPB'de Yayımlandı)
KPSS'li ve KPSS'siz İlanlarla Kamuya 336 İşçi Alımı Yapılıyor (DPB'de Yayımlandı) Duran Can Ateş
Bu içerik 8285 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

KPSS'li ve KPSS'siz İlanlarla Kamuya 336 İşçi Alımı Yapılıyor (DPB'de Yayımlandı) 

Kamuya çok sayıda memur personel alımı yapılacağı geçtiğimiz haftalarda yaptığımız ilan haberleri ile  belirtilmişti. Yayımlanan ilanlara göre, Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan şartlı ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartsız adayların başvuru yapabileceği 336 işçi kadrosuna yer verildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz. 

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR     

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı olan ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı olmayan adaylar dikkat. Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartlı ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartsız işçi alım ilanları yayımlandı. İlanlara başvurularda başarılar dileriz. 

 

HANGİ KURUMLARA İŞÇİ ALIMLARI YAPILIYOR? 

Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresi üzerinden yayımlanan ilanlara göre işçi alımları yapılacak olan kurum ve kuruluşlar ise şu şekilde açıklandı. 

"Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü, ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Süleyman Demirel Üniversitesi" olarak açıklandı. 

 

 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER? 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, TCDD, ETİ Maden ve Süleyman Demirel üniversitesi tarafından yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen başvuru şartları farklılık gösteriyor. Bu kapsamda adaylar genel şartlar ile özel başvuru şartlarını incelemek istiyorlar ise alt kısımda bulunan açıklamalar üzerinden "alakalı oldukları" ilanların detaylarına bakabilecekler. 

 

 

TCDD İŞÇİ ALIMI BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK? 

Yukarıda yer alan kadrolar için yayımlanan ilana başvurular 10 Aralık ile 12 Aralık tarihleri arasında yapılacak. Başvurular TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine adaylar şahsen başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.    

  

 

ETİ MADEN İŞLETMLERİ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU SÜRECİ 

Yayımlanan ilanın başvuru şartları henüz açıklanmadı. 

Söz konusu ilanın başvuru şartlarının Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 12 Kasım 2018 tarihinde yayımlanacak. Adayların başvuru şartlarını 12 Kasım 2018 tarihinden itibaren İŞKUR aracılığıyla öğrenebilecekleri bildirildi.  Başvuru sürecinde başarılar dileriz.    

 

 

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ İŞÇİ ALIM BAŞVURU TARİHLERİ 

-Süleyman Demirel Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Park ve bahçeler Şube Müdürlüğü için başvurular ise 12 Kasım 2018 tarihinde başlayacak ve 21 Kasım 2018 tarihinde sona erecek. 

-Süleyman Demirel Üniversitesi Yemekhane Hizmetleri Şube Müdürlüğü için başvurular ise 12 Kasım 2018 tarihinde başlayacak ve 21 Kasım 2018 tarihinde sona erecek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

Devlet Personel Başkanlığı KPSS Süleyman Demirel Üniversitesi ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü TCDD ETİ Maden İŞKUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek