istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR TYP 17 Kasım 2018 Üniversite ve Belediye’ye 150 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

İŞKUR TYP yeni 17 Kasım 2018 yayınladığı 2 ilan ile Üniversite Personel Daire Başkanlığına ve Büyükşehir Belediye Başkanlığına yerleştirmek üzere 150 kamu personeli alımı duyurdu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR TYP 17 Kasım 2018 Üniversite ve Belediye’ye 150 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
İŞKUR TYP 17 Kasım 2018 Üniversite ve Belediye’ye 150 Kamu Personeli Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 12399 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR TYP 17 Kasım 2018 Üniversite ve Belediye’ye 150 Kamu Personeli Alımı Yapıyor 

 

Türkiye geneli çok sayıda şehirde faaliyet gösteren Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz buna göre, İŞKUR TYP yeni 17 Kasım 2018 yayınladığı 2 ilan ile Üniversite Personel Daire Başkanlığına ve Büyükşehir Belediye Başkanlığına yerleştirmek üzere 150 kamu personeli alımı duyurdu. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR      

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, İŞKUR Toplum Yararına Programı Kapsamında (TYP) 17 Kasım 2018 de yayınladığı iki ilan ile 150 kamu personeli alımı yaptığını ilan etti. Alımı İstanbul Ümraniye Belediye Başkanlığı 100 kişi ve Malatya Turgut Özal Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 50 kişi olmak üzere toplam 150 kamu personeli alımı gerçekleşiyor.  Başvuru yapacak adaylara başarılar dileriz.    

 
Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, İstanbul Ümraniye için iş kurumu TYP ilan numarası 265440 olarak ilan edilmiştir. Başvurular internet ortamında on-line olarak 18 Kasım 2018 tarihi 23:59 kadar yapılması gerekmektedir. Başvuracak adaylar ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunu olabilir. 18 yaş ile 45 yaş aralığında olanların başvurusu alınacaktır. Başvuru sürecinde başarılar dileriz.    

Çeşitli kurum ve kuruluşlar personel alımı yapmakta, yayımı yapılan bu kurumları siz değerli okurlarımız ile paylaşıyoruz. Malatya Turgut Özal Üniversitesi alımı için 265550 TYP iş kurumu iş ilan numarası olarak yayınlanmıştır. 20 Kasım 2018 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması gerekmektedir. Alıma KPSS şartsız 18 ile 45 yaş aralığı ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunları başvuru yapabilir. Başvuruda bulunacak adaylara başarılar dileriz.    

 

BAŞVURULAR İÇİN 

Ülke genelinde Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte, Adaylar İŞKUR kayıtlı olması ve alımı yapan şehirde ikamet etmesi gerekmektedir. Bu şartları taşımayanlar ilana başvuru yapamazlar. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.   

İŞKUR TYP başvurusu için www.iskur.gov.tr/

 
     style="display:block"
     data-ad-format="autorelaxed"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="9613942087">

TYP İŞKUR Toplum Yararına Programı KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek