istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Resmi Gazete ’de Büro Personeli Alımı Yayınladı

22 Kasım 2018 Resmi Gazete aracılığı ile yayınlanan duyuruda KSSS sıralaması ile büro personeli alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı ve tabip alımı olarak kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Resmi Gazete ’de Büro Personeli Alımı Yayınladı
Resmi Gazete ’de Büro Personeli Alımı Yayınladı Osman Atalay
Bu içerik 8479 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alımlara lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecektir. Başvurular 22 Kasım 2018 ile 6 Aralık 2018 tarihleri arasınd yapılacaktır.

Tekniker alımı 1 kişi için; Endüstriyel Elektronik bölümü ön lisans mezunu olmak, sistem/e-posta yönetimi ve ağ kurulumu konusunda deneyimli olmak, alanı ile ilgili en az 10 yıl teknik destek personeli olarak çalışmış olmak.

Teknisyen alımı 1 kişi için; Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bölümü ön lisans mezunu olmak, bilgisayar programcılığı, sistem uzmanlığı/ağ güvenliği sertifikalarına sahip olmak, alanı ile ilgili en az 5 sene iş tecrübesi olmak.

Büro personeli alımı 4 kişi için; 1 kişi Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak, grafikerlik ile grafik ve animasyon sertifikalarına sahip olmak.1 kişi Lise ve dengi okul mezunu olmak, görüntü ve ses sistemleri ile ilgili eğitim sertifikasına sahip olmak, en az 10 sene mesleki tecrübeye sahip olmak.

1 kişi Lisans mezunu olmak, Kamu ve özel teşebbüse ait hizmetlerle ilgili Sosyal-Kültürel faaliyetlerin planlanmasında en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak. 

İşaret Dili Sertifikasına sahip olmak.1 kişi Lisans Mezunu olmak, en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak, kalite Yönetimi, iş sağlığı/güvenliği ve iç denetçilik ile ilgili ISO 9001 ve OHSAS 18001 eğitim sertifikalarına sahip olmak.

Tabip alımı 1 kişi için; Tıp fakültesi mezunu olması gerekmektedir. Tabip alımında KPSS şartı aranmayacaktır.

Resmi Gazete kamu personeli alımı lisans mezunları Endüstri Meslek Lisesi mezunu Endüstriyel Elektronik bölümü ön lisans mezunu Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bölümü ön lisans mezunu Lisans mezunu KPSS
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek