Resmi Gazete ’de Büro Personeli Alımı Yayınladı

22 Kasım 2018 Resmi Gazete aracılığı ile yayınlanan duyuruda KSSS sıralaması ile büro personeli alımı, tekniker alımı, teknisyen alımı ve tabip alımı olarak kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Resmi Gazete ’de Büro Personeli Alımı Yayınladı
Resmi Gazete ’de Büro Personeli Alımı Yayınladı Osman Atalay
Bu içerik 8845 kez okundu.

Alımlara lise, önlisans ve lisans mezunları başvuru yapabilecektir. Başvurular 22 Kasım 2018 ile 6 Aralık 2018 tarihleri arasınd yapılacaktır.

Tekniker alımı 1 kişi için; Endüstriyel Elektronik bölümü ön lisans mezunu olmak, sistem/e-posta yönetimi ve ağ kurulumu konusunda deneyimli olmak, alanı ile ilgili en az 10 yıl teknik destek personeli olarak çalışmış olmak.

Teknisyen alımı 1 kişi için; Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bölümü ön lisans mezunu olmak, bilgisayar programcılığı, sistem uzmanlığı/ağ güvenliği sertifikalarına sahip olmak, alanı ile ilgili en az 5 sene iş tecrübesi olmak.

Büro personeli alımı 4 kişi için; 1 kişi Endüstri Meslek Lisesi mezunu olmak, grafikerlik ile grafik ve animasyon sertifikalarına sahip olmak.1 kişi Lise ve dengi okul mezunu olmak, görüntü ve ses sistemleri ile ilgili eğitim sertifikasına sahip olmak, en az 10 sene mesleki tecrübeye sahip olmak.

1 kişi Lisans mezunu olmak, Kamu ve özel teşebbüse ait hizmetlerle ilgili Sosyal-Kültürel faaliyetlerin planlanmasında en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak. 

İşaret Dili Sertifikasına sahip olmak.1 kişi Lisans Mezunu olmak, en az 1 yıl iş tecrübesine sahip olmak, kalite Yönetimi, iş sağlığı/güvenliği ve iç denetçilik ile ilgili ISO 9001 ve OHSAS 18001 eğitim sertifikalarına sahip olmak.

Tabip alımı 1 kişi için; Tıp fakültesi mezunu olması gerekmektedir. Tabip alımında KPSS şartı aranmayacaktır.

Resmi Gazete kamu personeli alımı lisans mezunları Endüstri Meslek Lisesi mezunu Endüstriyel Elektronik bölümü ön lisans mezunu Bilgisayar Teknoloji ve Programlama bölümü ön lisans mezunu Lisans mezunu KPSS

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak