21 Kasım 2018 Tarihli Güncel Devlet Memuru Alımları (Başvurular ve Detaylar)

Kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik olarak düzenlenen memur ve personel alımlarında adayların taşıması gereken şartlar, devlet memuru alımı ilanları ve 21 Kasım 2018 tarihli güncel ilanlara haberimizden erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

21 Kasım 2018 Tarihli Güncel Devlet Memuru Alımları (Başvurular ve Detaylar)
21 Kasım 2018 Tarihli Güncel Devlet Memuru Alımları (Başvurular ve Detaylar) Duran Can Ateş
Bu içerik 8063 kez okundu.

21 Kasım 2018 Tarihli Güncel Devlet Memuru Alımları (Başvurular ve Detaylar) 

Türkiye geneli faaliyet gösteren bazı bankalar yayımladıkları ilanlar ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacaklarını duyurdular buna göre, Kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik olarak düzenlenen memur ve personel alımlarında adayların taşıması gereken şartlar, devlet memuru alımı ilanları ve 21 Kasım 2018 tarihli güncel ilanlara haberimizden erişim sağlayabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR   

Kamuya yönelik olarak yürütülen memur alımlarında başvuru süreçleri ve yeni ilan yayımlama periyotları devam ediyor. 2018 yılı bitmeden devlet kurumları mevcut personel kadrosunu genişletmek ve personel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresi üzerinde ilana çıkıyorlar. Yürütülen memur personel alımlarını, başvurusu başlamış ve bitmek üzere olan hatırlatmak maksatlı aktaracağımız ilanları ve çok daha fazlasını bu haberimizde bulabilirsiniz. Yayımlanan farklı ilanlar, farklı kurumlara ve kadrolara yönelik olduğundan yalnızca ortak başvuru koşullarına değineceğimiz bu yazımızda, ilanlara başvurmayı düşünen adayların ilgili ilan bağlantıları üzerinden tüm detaylara ulaşmaları önerilmektedir. İlanlara başvuruda problem yaşanmaması adına bu detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Başvuru yapacaklara başarılar dileriz.  

 

BAŞVURU DETAYLAR   

Kamu kurumları tarafından yayımlanan memur alım ilanlarına başvuru da bulunmak isteyen adaylar kurumların alım yapacakları pozisyonlara göre belirledikleri özel koşullara haiz olmaları gerekiyor. Personel alımlarına hız veren kurumlar ilanlar yayımlamaya devam etmekte buna göre, Yayımlanan ilanlarda adaylarda aranan ortak şartlar; kamu haklarından mahrum edilmemiş olmak, sağlık problemi bulunmamak, kamu zararına faaliyette yer almamış olmak, KPSS puanı bulunmak ya da en az lise mezunu olmak, T.C vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği bulunmamak, terör örgütleriyle ismi anılmamış ve kamudaki görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış olmak şeklinde özetlenebilmektedir. Aşağıdaki ilanlara başvuru yapmak isteyecek adaylar, ilgili butonlar aracılığıyla ilan hakkındaki tüm detaylara (son başvuru tarihi, başvuru şekilleri ve adresleri, ek nitelikler ve kılavuzlar) erişim sağlayabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

 

Hangi kurumlara alımlar yapılıyor? 

T.C.D.D 157 memur personel alımı yapıyor. (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx) 

 
B.T.K 47 memur alımı gerçekleştiriyor. (Başvurular, Kurumun merkez teşkilatının bulunduğu Eskişehir Yolu 10. Km. No: 276 Çankaya/ANKARA adresine şahsen ya da posta ile yapmaları gerekir. ) 

 
Belediyelere memur personel alımları yapılmaktadır. (Başvurular son başvuru gününe kadar Eynesil Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.) 

 

Zabıta memuru alımı yapılacak (www.bagcilar.bel.tr/ ) 

 
 

Devlet Personel Başkanlığı KPSS Eynesil Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak