istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

BTK Yargıtay ve Belediye 95 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Yargıtay Başkanlığı ve Şırnak Belediye Başkanlığına 95 kamu personeli alımı son tarih 23 Kasım 2018.

BTK Yargıtay ve Belediye 95 Kamu Personeli Alımı Yapılacak
BTK Yargıtay ve Belediye 95 Kamu Personeli Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 4616 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

En az lise mezunu adayların başvuru yapabildiği ilana son başvuru 23 kasım 2018. Yargıtay başkanlığı Ankara adresine yerleştirilmek üzere lise ve lisans mezunları arasından KPSS sıralaması ile sözlü ve uygulama sınavıyla 38 kamu personeli alımı yapacağını Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 16 Kasım 2018 tarihinde duyuruldu.

23 Kasım 2018 tarihi mesai bitimi itibariyle (saat 17.00'de) sona erecektir. Başvuru şekli: Başvurular (https://www.turkiye.gov.tr/yargitay-is-basvurusu) internet adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak olup, şahsen veya posta ile başvuru yapılamaz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK)yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada yapılacak giriş sınavı ile bir önceki sınavda doldurulamayan kadrolar için Memur alımı olarak Bilişim Uzman Yardımcısı alınacaktır. 

23 Kasım 2018 tarihleri arasında mesai saatleri içinde Kurumun merkez teşkilatının bulunduğu Eskişehir Yolu 10. Km. No: 276 Çankaya/ANKARA adresine şahsen veya posta ile yapmaları gerekir.

Şırnak Belediye Başkanlığı Yayınlanan ilan ile Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere 10 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Başvurular KPSS 65 puanı bulunan adaylar arasından alınacaktır. 

23 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar (saat 09.00 ile 17.00 arasında) Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular şahsen yapılacaktır.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Yargıtay Başkanlığı Şırnak Belediye Başkanlığına 95 kamu personeli alımı ilanları Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Yargıtay Başkanlığı KPSS sıralaması BTK Memur alımı Bilişim Uzma
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?