BTK Yargıtay ve Belediye 95 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Yargıtay Başkanlığı ve Şırnak Belediye Başkanlığına 95 kamu personeli alımı son tarih 23 Kasım 2018.

BTK Yargıtay ve Belediye 95 Kamu Personeli Alımı Yapılacak
BTK Yargıtay ve Belediye 95 Kamu Personeli Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 4807 kez okundu.

En az lise mezunu adayların başvuru yapabildiği ilana son başvuru 23 kasım 2018. Yargıtay başkanlığı Ankara adresine yerleştirilmek üzere lise ve lisans mezunları arasından KPSS sıralaması ile sözlü ve uygulama sınavıyla 38 kamu personeli alımı yapacağını Devlet Personel Başkanlığı üzerinden 16 Kasım 2018 tarihinde duyuruldu.

23 Kasım 2018 tarihi mesai bitimi itibariyle (saat 17.00'de) sona erecektir. Başvuru şekli: Başvurular (https://www.turkiye.gov.tr/yargitay-is-basvurusu) internet adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacak olup, şahsen veya posta ile başvuru yapılamaz.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna (BTK)yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada yapılacak giriş sınavı ile bir önceki sınavda doldurulamayan kadrolar için Memur alımı olarak Bilişim Uzman Yardımcısı alınacaktır. 

23 Kasım 2018 tarihleri arasında mesai saatleri içinde Kurumun merkez teşkilatının bulunduğu Eskişehir Yolu 10. Km. No: 276 Çankaya/ANKARA adresine şahsen veya posta ile yapmaları gerekir.

Şırnak Belediye Başkanlığı Yayınlanan ilan ile Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere 10 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Başvurular KPSS 65 puanı bulunan adaylar arasından alınacaktır. 

23 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar (saat 09.00 ile 17.00 arasında) Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvurular şahsen yapılacaktır.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Yargıtay Başkanlığı Şırnak Belediye Başkanlığına 95 kamu personeli alımı ilanları Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Yargıtay Başkanlığı KPSS sıralaması BTK Memur alımı Bilişim Uzma

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker Fabrikası, Sulama Birliği ve 2 Belediyeye 22 Personel Alımı Başladı
Şeker Fabrikası, Sulama Birliği ve 2 Belediyeye 22 Personel Alımı Başladı
Denizbank Personel Alımları Başladı
Denizbank Personel Alımları Başladı