MSB Askeri Kurumlar 2 Bin Askeri Personel ve Memur Alımı Yapıyor!

Millî Savunma Bakanlığına bağlı olan askeri kurumlar bünyelerindeki memur eksikliğini ve askeri personel eksikliğini gidermek için alım yapacaklarını belirttiler. Toplamda 2 binden fazla alım yapılacak ve ilgili ilanlar hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar.

MSB Askeri Kurumlar 2 Bin Askeri Personel ve Memur Alımı Yapıyor!
MSB Askeri Kurumlar 2 Bin Askeri Personel ve Memur Alımı Yapıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 10733 kez okundu.

MSB Askeri Kurumlar 2 Bin Askeri Personel ve Memur Alımı Yapıyor! 

Özel sektör ve kamu kurumlarının personel alımlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz. Buna göre, Millî Savunma Bakanlığına bağlı olan askeri kurumlar bünyelerindeki memur eksikliğini ve askeri personel eksikliğini gidermek için alım yapacaklarını belirttiler. Toplamda 2 binden fazla alım yapılacak ve ilgili ilanlar hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar.  

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR  

Kamu kurum, kuruluş ve özel sektör firmaları alımlar yapmak üzere KPSS’siz ve KPSS’li kamu personel alımları yayınlandı buna göre, Ülkemizde asayişi sağlayan ve Milli Savunma Bakanlığına bağlı olan askeri kurumlar bünyelerindeki memur personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyon ve niteliklerde 2 binden fazla alım yapacaklar. Buna göre adaylardan bazı nitelikler aranmakta ve adayların bu nitelikleri taşımaları durumunda başvuruları kabul edilecektir.  Başvuru yapacaklara başarılar.  

 

MSB ASKERİ KURUMLAR 2 BİN ALIM YAPIYOR! 

Ülke genelinde personel alımları yapılmakta bunların büyük çoğunluğu devlete bağlı kurumlar olurken özel sektörde de personel alımları olmakta. Buna göre, Milli Savunma bakanlığına bağlı olan askeri kurumlar binlerce memur alımı ve askeri personel alımı yapacaklar. Buna göre Sahil Güvenlik Komutanlığı 10, jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi 1457, Milli Savunma bakanlığı 423, Türk Silahlı Kuvvetleri Subay ve Astsubay ve MSB Kara, hava ve Deniz Kuvvetleri Komutanlıkları sözleşmeli er olmak üzere 2 binden fazla alım yapılacak. Başvuru yapacak adaylara başvuru sürecinde başarılar dileriz.  

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR? 

Ülkemizde işsizliği önlemek ve işverenleri personel konusunda istihdamları doğru şekilde yapmak için sürekli personel alım ilanları yayınlanmakta buna göre, İlgili alım ilanlarına başvuru yapacak adaylardan bazı nitelikler aranmakta. Buna göre adaylardan 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Askeri öğrencilik ile ilişkisi kesilmemiş olmak, Belirtilen yaş aralığında olmak, Memur kadroları için ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, En Az İlköğretim mezunu olmak gibi nitelikler aranır. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

ASKERİ KURUM İLANLARININ DETAYLARI: 

Milli Savunma Bakanlığı: MSB yeni yayımladığı ilana göre 523 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak Mühendis alımı yapacak. Adaylardan bu yönde en az Lisans mezunu olmak ve Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. Başvurular ise en geç 21 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için https://personeltemin.msb.gov.tr/ 

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi: Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine farklı branşlarda olmak üzere Lojistik alanlarda 1457 kişilik kadro ile Sözleşmeli uzman erbaş alacak. Bu yönde adaylardan bazı şartlar aranır. En az İlköğretim Mezunu olmak, 20 yaşından gün almış olmak ve 27 yaşını bitirmemiş olmak gibi nitelikler aranacak. Başvurular ise en geç 29 Kasım 2018 tarihine kadar yapılması gereklidir. En geç saat 17:00 a kadar Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Personel Temin Sistemine e-Devlet kapısı üzerinden yapılacaktır. e-Devlet sistemine e-devlet şifresi, mobil imza, e-imza, T.C. kimlik kartı veya internet bankacılığı seçeneklerinden birisi ile giriş yapılacaktır. 

Türk Silahlı Kuvvetleri: TSK bünyesindeki eksikliği gidermek için 2018 yılı Dış Kaynaktan Muvazzaf Subay ve Astsubay alımı yapacağını belirtti. Buna göre adaylardan bazı özel ve genel şartlar aranmakta. Özellikle ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gereklidir. Başvuru yapmak için  https://personeltemin.msb.gov.tr  

Sahil Güvenlik Komutanlığı: Sahil Güvenlik 10 kişilik boş kadro ile devlet memuru alımı yapacağını ilan etmişti. Buna göre farklı pozisyonlarda alınacak olan memur adaylarından Kamu Personeli Seçme Sınavı aranacak. En az 60 puan almış olan adaylar başvuru yapabilecek. Başvurular için https://www.sg.gov.tr/ 

MSB Kara, Hava ve Deniz Kuvvetleri: Milli Savunma bakanlığına bağlı olan, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bünyesindeki eksikliği gidermek için 2018 yılı Sözleşmeli Er alımı yapacak. Buna göre adaylardan aranan başvurular için  https://personeltemin.msb.gov.tr/ 

Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.  

Milli Savunma bakanlığı Sahil Güvenlik TSK ÖSYM MSB memur alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak