PTTPAL 1100 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak

PTT AŞ' PTT Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ, zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere bin 100 personel alımı için sınav açtı.

PTTPAL 1100 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak
PTTPAL 1100 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 20861 kez okundu.

Güvenlik görevlisi kadrosu için lise, operasyon kadrosu için ortaokul mezunu olma şartının arandığı kadrolara başvurular, 15 Aralık 2018 sona erecek.

Zırhlı aracın genel güvenliğini sağlayacak güvenlik görevlisi kadrosu için lise, operasyon görevlisi kadrosu içinse ortaokul mezunu olma şartı aranacak.

PTTPAL AŞ, her türlü para, kıymetli maden ve kıymetli evrak taşıma, işleme ve saklama, ATM ikmal, bakım, izleme, nakit yönetimi, gece kasası hizmetleri ve fiziki güvenlik hizmetleri verecek. 

Şirket, bu sene sonuna kadar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli ve Adana'da toplam 6 nakit merkezi kuracak.

Gelecek sene 40 şube, 360 zırhlı araç ve bin 100 personelle ülke çapında PTT merkez, şube ve ATM'lerine hizmet vermeyi ve Merkez Bankası ile yapılan protokol doğrultusunda 24 merkezde madeni para depolarını işletmeyi hedefliyor. 

2023 ve takip eden senelerde bölge ve dünya markası olma vizyonuyla yapılanan şirket, zırhlı araçlarda görevlendirilmek üzere bin 100 personel alacak.

Zırhlı araç personel alımı için başvurular 15 Aralık 2018 de sona erecek. Başvuruların sona ermesinden sonra aranan şartları taşıyan adaylar, mülakata çağrılacak. 

Mülakatta başarılı olanlar 31 Aralık'ta PTTPAL kadrosunda işe başlayacak. Söz konusu kadro için ihtiyaç doğrultusunda gelecek sene de alım yapılacak.

PTT AŞ PTT Para Lojistik Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ zırhlı araçlar bin 100 personel alımı Güvenlik görevlisi kadrosu Zırhlı arac operasyon görevlisi kadrosu PTTPAL AŞ PTT merkez ATM Merkez Bankası bin 100 personel Zırhlı ara

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak