istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS: En Az 50 Puan İle 221 Memur Alımı Yapılacak

Devlet personel Başkanlığı tarafından 22 Kasım 2018 tarihli ve 23 Kasım 2018 tarihli yayımlanan ilana göre Trabzon Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için alım yapacağını belirtti.

KPSS: En Az 50 Puan İle 221 Memur Alımı Yapılacak
KPSS: En Az 50 Puan İle 221 Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 8670 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Buna göre adaylardan aranan başvuru şartları ve alım yapılacak boş pozisyonlar belirtilerek adaylar için büyük bekleyiş başladı. 

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Trabzon Büyükşehir Belediyesi iki farklı ilan yayımladı. Buna göre yayımlanan ilk ilana göre Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Farklı pozisyonlarda 51 Memur alımı yapacak. Alım kadroları ise, 2 Memur, 20 VHKİ, 7 Teknisyen, 5 Tekniker, 2 Kimyager ve 14 Mühendis alımı yapacak.

Yayımlanan bi diğer ilana göre ise, Zabıta Memuru ve İtfaiye eri alımı yapılacak. Buna göre, Lise, Ön Lisans veya Lisans Mezunu olan, 88 Zabıta Memuru ve 82 İtfaiye eri olmak üzere 170 memur alımı yapacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Adaylardan başvuru yapabilmeleri için bazı genel ve özel nitelikler aranacak. Buna göre genel olarak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç almış olmaları ve Daha önce çalışılan Kamu Kurumu veya Kamu kuruluşundan disilin cezası ile ayrılmamış olmaları gerekmektedir.

Özel olarak ise, TİSKi memur alımı için, Alım yapılacak pozisyona göre belirtilen eğitim seviyelerini tamamlamış olmak, Zabıta ve İtfaiye eri pozisyonları için, Erkeklerde 167 Cm ve bayanlarda 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, Sıavın yapılacağı senenin ocak ayı itibari ile 30 yaşından büyük olmamak, İtfaiye eri pozisyonu için sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek durumu olmamak ve En az E sınıfı veya B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranacak.

50 KPSS İLE ALIM YAPILACAK

Yayımlanan her iki ilan içinde adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranıyor. Buna göre 2018 senesinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisa mezunları için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

BAŞVURULAR

İlgili ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını 06 Aralık 2018 tarihi ile 12 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak.

Devlet personel Başkanlığı Trabzon Büyükşehir Belediyesi memur personel eksikliğini gidermek Trabzon Büyükşehir Belediyesi TİSKİ Kamu Kurumu TİSKi memur alımı Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı ÖSYM Kamu Personeli Seçme Sınavı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek