istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Kamu Kurumu ve Özel Firmalar 49 Bin 579 Kişi Personel Alacak

25 Kasım tarihi itibari ile 49 Bin'den daha çok personel alımı yapılacak.

Kamu Kurumu ve Özel Firmalar 49 Bin 579 Kişi Personel Alacak
Kamu Kurumu ve Özel Firmalar 49 Bin 579 Kişi Personel Alacak Osman Atalay
Bu içerik 16030 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Kamu kurumlarına ve özel firmalara farklı kadrolarda personel alımları İŞKUR üzerinden devam ediyor.

Adaylar bu başvurularda ihtiyaç bulunan kadrolara başvuru yapabilecekler. Eğitim düzeyinde en az lise mezunu ya da okur yazar şartı ile bir çok kadroya başvuru imkanı bulunuyor. 

Herhangi bir iş tecrübesi bulunmayan adaylar için ise bir çok kadrodaki alımlarda başvuru yapılabilecek. İŞKUR firmaların personel ihtiyaçlarına olduğu kadar kamu kurumlarına memur alımlarında da başvuru alacak.

TCDD 157 personel alımı işkur üzerinden devam ediyor. 

Toplum Yararına programı kapsamında genellikle İzmir il ve ilçelerindeki kamu kurumlarına liste yöntemi ile çok sayıda alım yapılacak. Alımların sayısı 25 Kasım tarihi itibari ile 2 Bin'den daha çok olacak.

Özel Firmalara yapılacak işçi ve personel alımlarında ise en çok alım yapılan kadroların başında beden işçisi alımları geliyor.Bu kadroda 11 Bin'den çok alım bulunuyor. 

Adayların bau kadroya başvururlarında eğitim düzeyinde en az okur yazar olmaları yeterli olmakta. İş ilanlarında diğer en çok başvuru alınan mesleklerden ikinci sıra temizlik görevlisi, satış danışmanı, makineci olarak sırasıyla devam etmekte. 

EN ÇOK ALIM YAPILAN MESLEKLER

özel ve kamu kurumlarına yapılacak alımlarında en çok ilan açıklanan kadrolar şöyle: Beden İşçisi (Genel) 11 Bin 401, Temizlik Görevlisi 2 Bin 600, Satış Danışmanı / Uzmanı 2 Bin 535, Makineci (Dikiş) Bin 952, Güvenlik Görevlisi Bin 319, Reyon Görevlisi Bin 177, Kasiyer Bin 109, Garson (Servis Elemanı) Bin 033, Konfeksiyon İşçisi Bin 026, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 652, Beden İşçisi (İnşaat) 597, Büro Memuru (Genel) 580, Ön Muhasebeci 538 olarak sıralanmaktadır. 

İlanlara erişmek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx adrsini yeni tarayıcıda açarak ilan sıralamasını alfabetik olarak değiştirebilir. 

Kamu kurumları özel firmalara farklı kadrolarda personel alımları İŞKUR İŞKUR firmaları personel kamu kurumlarına memur alımları TCDD 157 personel alımı işçi ve personel alımları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek