istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Sahil Güvenlik Komutanlığına En Az Lise Mezunu Büro İşçi Alımı Yapılacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı 26 Kasım 2018 tarihinde yayınladığı ilan ile 2 büro işçi alımı ve 1 kişi genel alan temizleme görevlisi meydancı olarak alım yapılacaktır.

Sahil Güvenlik Komutanlığına En Az Lise Mezunu Büro İşçi Alımı Yapılacak
Sahil Güvenlik Komutanlığına En Az Lise Mezunu Büro İşçi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 8592 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvurular 30 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir. Büro işçisi 2 kişi; Lise ve dengi okul mezunu olup; bilgisayar, bilgi işlem, bilişim teknolojileri, bilgisayarlı muhasebe, muhasebe ve finansman, büro yönetimi, bölümlerinin herhangi birinden mezun veya ilgili bölümlere ait MEB onaylı sertifika sahibi olanlar başvurabilir. 

Başvuru işkur iş ilan numarası 00004741489 olarak ilan edilmiştir.Genel alan temizleme meydancı için; lise ve dengi okul mezunu olması gerekmektedir. işkur iş ilan numarası 00004741519 olarak yayınlanmıştır.

Başvurular 26 ile 30 Kasım 2018 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlükleri veya internet aracılığıyla yapılacaktır.18 yaşını tamamlamış olmak. 

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 3/I maddesi gereği en az %40 engelli olmak gerekmektedir. Çok tehlikeli iş yerinde istihdam edilecek olup, yapılacak işin niteliğine göre görme, iki eli kullanamama, zihinsel ve psikolojik rahatsızlığı bulunanlar başvuramayacaktır.

Sahil Güvenlik Komutanlığı MEB onaylı sertifika Türkiye İş Kurumu İŞKUR Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınması
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek