istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İSKİ: 16 Kadro İle 461 Personel Alımı Yapacak

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere yeni bir alım ilanı yayımladı.

İSKİ: 16 Kadro İle 461 Personel Alımı Yapacak
İSKİ: 16 Kadro İle 461 Personel Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 6393 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde 657 sayılı devlet memurları kanuna tabi olarak istihdam edilmek üzere ilk defa atanacaklara dair sınav ve atama yönetmeliği hükümlerine göre toplamda 461 kişilik boş kadro ile alım yapılacak.

Buna göre İSKİ Mühendis, Şehir Plancısı, Kütüpahaneci, Mimar, İstatikçi, Kimyager, Peyzaj Mimarı, Grafiker, Restoratör, Psikolog, Biyolog, Hemşire, Tercüman, Bilgisayar İşletmeni, Tekniker ve Teknisyen pozisyonlarına 461 memur personel alımı yapacak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlgili ilana başvuru yapacak adyalardan İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü ( İSKİ ) genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmeleri gereklidir.

Ayrıca özel olarak ise, Daha önce çalıştığı kamu kurumu veya kamu kuruluşundan disiplin cezası ile ayrılmamış olmak, 2018 senesinde Yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından, Lise Mezunları için KPSSP84, Lisasn mezunları için KPSSp3 ve Ön Lisans mezunları için KPSSP93 puan türünden en az 70 puan almış olmak ve Yabancı Dil Sınavından ( YDS ) en az C seviyesinde İngilice dilinden puan almış olmaları ve alım pozisyonuna göre belirtilen eğitim seviyesini tamamlamış olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR

Söz konusu ilana başvuru yapacak adaylar başvurularına 03 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 10 Aralık 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. 

Buna göre başvurular elektornik ortamda İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü resmi intnet sitesi olan, basvuru.iski.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 

Ayrıca bunun dışında yapılak veya başvuru yaparken evrakların yanlış olduğu veya eksik olduğu durumlarda başvurular geçerli sayılmayacaktır.

Başvurusunu yapan adaylar için KPSS puan sıralaması yapılacak olup, Sıralama neticesine göre kadro sayısı 5 katı kadar aday sınava katılacak olup, Sınav için evrak teslim ilanı 17 Aralık 2018 tarihinde açıklanacaktır.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü memur personel eksikliği İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü bünyesinde 657 sayılı devlet memurları kanuna tabi sınav ve atama yönetmeliği hükümleri 461 kişi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek