Lise Önlisans Lisans Mezunu: 451 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

26 Kasım 2018 tarihinde yayınlanan ilan ile lise, ön lisans ve lisans mezunları arasından kadrolu 451 kütüphaneci, tekniker, teknisyen, statikçi, bilgisayar işletmeni, kimyager, mühendis, mimar, peyzaj mimarı, restoratör, grafiker, psikolog, biyolog, hemşire ve tercüman alımı yapılıyor.

Lise Önlisans Lisans Mezunu: 451 Kamu Personeli Alımı Yapılacak
Lise Önlisans Lisans Mezunu: 451 Kamu Personeli Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 13472 kez okundu.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Genel Müdürlüğü bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alımı yapılacak.

Kamu personeli alımı sınava girmek isteyen adaylar başvurularını 03 Aralık 2018 ile 10 ile 2018 tarihleri arasında https://basvuru.iski.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda başvuru formunu doldurarak yapılacaktır.

Bilgisayar İşletmeni kadrosu için M.E.B.'den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek.

Mühendis (Bayan) kadrosu için başvuruda bulunacak olan adayların Çevre Mühendisliği alanı ile ilgili bir Yüksek Lisans programından mezun olmak ve Son 5 Sene İçerisinde İngilizceden YDS ya da eşdeğer bir sınavdan en az C seviyesinde puan almış olmak.

Kütüphaneci kadrosu için alanya Escort başvuruda bulunacak olan adayların Osmanlıca Yazılan Eser ve El Yazmalarını Okumak ve Türkçeyi Çevirmek Konusunda en az 140 saatlik M.E.B.'den Onaylı Sertifika sahibi olduğunu belgelemek.

Kimyager kadrosu için başvuruda bulunacak olan adayların Son 5 Sene İçerisinde İngilizceden YDS ya da eşdeğer bir sınavdan en az C seviyesinde puan almış olmak.

Psikolog kadrosu için başvuruda bulunacak olan adayların Endüstri, Psikolojisi, Endüstri ve Örgül Psikolojisi Yüksek Lisans programlarının birinden mezun olmak.

lise ön lisans ve lisans mezunları lise ön lisans lisans mezunları İSKİ İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi KPSS türü KPSS taban puanı memur alımı yapılacak Kamu personeli alımı Bilg

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak