istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

En Az Lise Mezunu: 10 Bin Bekçi Alımı Yapılacak

İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'ne toplamda 10 bin tahsisi yapıldı. Adaylar araştırmaya başladı.

En Az Lise Mezunu: 10 Bin Bekçi Alımı Yapılacak
En Az Lise Mezunu: 10 Bin Bekçi Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 26084 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Şartları, maaşları ve başvuru şekilleri nasıl yapılıyor. Başvuru Şartları; Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, boy ve kilo endeksinin 18 ile 27 arasında olması da istenen şartlardandır. 

Adayların en az 167 cm boyunda olmaları gerekmektedir. 18 ile 31 yaş arası kişilerin başvuru yapabileceği bekçilik için en az lise mezunu olmak da yeterlidir. 

Başvuru yaptığı il sınırları içerisinde en az bir yıldır ikamet ediyor olması gerekmektedir. Şartlar Polis Akademisi Başkanlığı internet sayfasından duyurulacaktır. 

Maaş durumu lise ve dengi okullardan mezun olmuş kişilerin maaşları 3.065 lira civarındadır. 

Ön lisans mezunu olanlarda bu rakam 3.071 liraya çıkarken lisans mezunlarında 3.117 liraya ulaşmaktadır. Üstelik bu rakamlara tayin bedeli ve asgari geçim indirimi dahil edilmemiştir. 

Dahil edildiği zaman alınacak ücret artacaktır. 

Başvuru E-devlet aracılığıyla yapılacaktır. Adaylar E-devlet şifresine sahip değillerse en yakın PTT şubesinden şifre edinebilmeleri mümkündür.

Ön başvuruları yaparken sınav ücretinin de yatırılması gerekiyor. Aksi takdirde başvuru işlemleri tamamlanmamış olacak ve adaylar sınava giremeyeceklerdir.

Başvurular yapıldıktan sonra adaylar Polis Akademisi internet sayfasında belirtilen tarihlerde yazılı sınava gireceklerdir. 

Bu sınavdan da başarılı bir şekilde geçenler beden ve mülakat sınavlarına gireceklerdir. Adaylar Başvuru için ilan bekleniyor.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığı internet sayfası E-devlet aracılığıyla E-devlet şifresi Polis Akademisi internet sayfası
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek