istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS’siz Büyükşehir Belediyeleri 25 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek

Tekirdağ ve Antalya Büyükşehir Belediyeleri 25 kamu personeli alımı olarak büro personeli, işçi ve şoför alımı yapacaktır.

KPSS’siz Büyükşehir Belediyeleri 25 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek
KPSS’siz Büyükşehir Belediyeleri 25 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 3472 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvuracaklar KPSS’siz ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları gerekmektedir.Antalya Büyükşehir Belediyesi Elmalı Belediye Başkanlığına yerleştirmek üzere 15 personel alımı yayınladı. 

Alınacaklar 9 kişi şoför, 2 kişi büro personeli ve 4 kişi işçi olarak alacaktır. Başvurular 29 Kasım 2018 bitimine kadar yapılacak ilana şahsen başvuru kabul edilmektedir.

Şoför 9 kişi için; En az ilkokul mezunu, ağır vasıta ehliyetli (B, C, E), SRC belgesi ve erkek olma şartları aranmaktadır. İşçi alımında en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. 

İşçi alımında 3 kişi erkek ve 1 kişi bayan alımı yapılacaktır. Büro personeli 2 kişi erkek olması en az ön lisans mezunu olması ve bilgisayar programlarını iyi kullanıyor olması gerekmektedir.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı Çerkezköy Belediyesine yerleştirmek üzere 10 personel alımı yayınladı. Başvuruları 2 Aralık 2018 bitimine kadar internet ortamında on-line CV ile yapılacaktır.

Şoför 4 kişi alımı için en az ilkokul mezunu olması, askerlikle ilişiği bulunmaması ve E-B sınıfı sürücü ehliyeti olması gerekmektedir. Atık toplayıcı 5 kişi için en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. 

Büro elemanı 1 kişi için ön lisans mezunu olması, 40 yaşını doldurmamış olması ve askerlikle ilişkisi bulunmaması gerekmektedir.

Tekirdağ ve Antalya Büyükşehir Belediyeleri 25 kamu personeli alımı büro personeli işçi ve şoför alımı büro personeli işçi ve şoför alımı KPSS Antalya Büyükşehir Belediyesi Elmalı Belediye Başkanlığına yerleştirmek üzere 15
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek