istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

60 KPSS Puanıyla Kamu Personeli Alımı Yapılacak

60 KPSS puanıyla veya KPSS şatsız İŞKUR 28 Kasım 2018 de yayınladığı ilanlarla kamu kurum ve kuruluşlarına kamu personeli alımı yayımladı.

60 KPSS Puanıyla Kamu Personeli Alımı Yapılacak
60 KPSS Puanıyla Kamu Personeli Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 2233 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İlan içerik durumlarına göre okur yazar, ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup 3 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar yapılacaktır.

İŞKUR ilanları 28 Kasım 2018 tarihiyle yayınlanmış olan ilanlarla Manisa Öğretmenevi daimi işçi statüsünde 1 Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) ve Tokat Öğretmenevi işçi statüsünde 1 Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) alımı yapacağını açıklamıştır.

1 Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin olması ve 18 yaşını doldurmuş olan adayların başvuruları kabul edilecektir. 

İş ilan numarası 00004744445 olarak verilmiştir.

1 Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı) alımı için en az ilköğretim mezunu olan 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. 

İş ilan numarası 00004743111 olarak verilmiştir.Isparta Atabey Belediye Başkanlığı İş Kurumu üzerinden 28 Kasım 2018 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 1 Maden Mühendisi alımı yapacağını açıklamıştır. 

Başvurular başlamış olup 3 Aralık 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.İş ilan numarası 00004745226 olarak verilmiştir. 1 Maden Mühendisi alımı için; En az lisans mezunu olması, 18 yaşını doldurmuş olması, Kamu Personel Sınavlarından (KPSSP3) en az 60 puan almış olması gerekmektedir.

Şırnak Balveren Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 28 Kasım 2018 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla geçici işçi statüsünde 2 Beden İşçisi (Genel) ve 1 Kepçe Operatörü olmak üzere toplam 3 personel alımı yapacağını açıklamıştır.

2 Beden İşçisi (Genel) alımı için en az okur yazar olan ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. İş ilan numarası 00004744747 olarak verilmiştir.

1 Kepçe Operatörü alımı için; En az okur yazar olması, E ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olması, en az 5 senelik iş deneyimine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş adaylar başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004744782 olarak verilmiştir.

60 KPSS puanıyla KPSS şatsız İŞKUR kamu personeli alımı İŞKUR ilanları Kamu Personel Sınavları KPSSP3 Şırnak Balveren Belediye Başkanlığı Isparta Atabey Belediye Başkanlığı İş Kurumu üzerinden
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek