istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Orman İşletme Müdürlüğü: 20 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek

28 Kasım 2018 tarihinde İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan ile TYP (Toplum Yararına Programı) kapsamında 20 sözleşmeli personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Orman İşletme Müdürlüğü: 20 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek
Orman İşletme Müdürlüğü: 20 Sözleşmeli Personel Alımı Gerçekleştirecek Osman Atalay
Bu içerik 15689 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvuruları başlayan ilana son olarak 2 Aralık 2018 tarihinde yapılacağı ilan edilmiştir. İş kurumu il müdürlüğü yayınladığı ilanda ağaçlandırma personeli alımı yapılacağı ilan edilmiştir. 

Yayınlanan ilana göre Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü bu alımı yapacaktır. İŞKUR TYP numarası 266454 olarak ilan edilmiştir.Başvuracak aday sadece aşağıda verilen link adresi üzerinden ara tuşuna basarak tüm ilanları veya TYP numarası ile arama tuşuna basarak ilana ulaşabilirler.

Bu yayınlanan ilan TYP alımı olarak ilan edildiği üzere ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunu adaylar başvuru sağlayabilir. Adaylarda istenen diğer özellikler 18 yaş ile 45 yaş aralığında olması ve her hangi bir emekli aylığı alıyor olmaması gerekmektedir.

Bir aday TYP alımlarına başvuru yaparken alınacak personel özelliğine göre iş arayan statüsünü değiştirmesi gerekebilir. Temizlik personeli statüsünde iş arayan bir kişi bu alıma başvuru yapamaz.

Kişisel özellikleri içerisinde yer alan işçi özelliğine göre iş arama statüsünü değiştirmesi gerekmektedir.Orman işletme sözleşmeli personel alımına ulaşmak için tıklayın

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan 20 sözleşmeli personel alımı İş kurumu il müdürlüğü yayınladığı ilanda ağaçlandırma personeli alımı Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü bu alımı yapacaktır İŞKUR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?