KPSS 60 Puanla: 523 Memur Alımı Yapılacak

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) KPSS 60 puanla 523 memur alımı başvurusu başladı.

KPSS 60 Puanla: 523 Memur Alımı Yapılacak
KPSS 60 Puanla: 523 Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 13025 kez okundu.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 21 şehre yerleştirmek üzere 523 memur alımı başvuru başlamıştır. 

İlana KPSS 60 puanla başvuru yapılabilir. Kamu personeli alımı ’na 21 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

Bu alımlara kimler başvuru yapabiliyor. 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Başvurular, https://personeltemin.msb.gov.tr Genel Ağ adreslerinden 21 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. 

Genel Ağ haricinde yapılan başvurular (Dilekçe, mektup vb. yöntemlerle) kabul edilmeyecek ve bu dilekçelere cevap verilmeyecektir.

Adaylar aşağıda açıklanan Başvuru talimatını iyice okuyup anladıktan sonra E-devlet şifresi ile başvuru ekranını açacaktır. Ardından başvuru sihirbazını kullanarak ilerleyip, tüm aşamaları tamamlayarak Tercih Yap ekranına yönlendirilecek buradan ilgili Alımı tıklayarak tercih yapacaktır.

Tercih işlemini tamamladıktan sonra Tercihlerimi Göster butonuna tıklayarak tercihlerini kontrol edecektir. Tercihlerim sayfasında yer alan tercihler adayın kayıtlı tercihleri olup ayrıca bir kaydetme işlemi yapmayacaktır. 

Milli Savunma Bakanlığı KPSS 60 puan 523 memur alımı 523 memur alımı başvuru KPSS 60 puanla başvuru Kamu personeli alımı E-devlet şifresi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker Fabrikası, Sulama Birliği ve 2 Belediyeye 22 Personel Alımı Başladı
Şeker Fabrikası, Sulama Birliği ve 2 Belediyeye 22 Personel Alımı Başladı
Denizbank Personel Alımları Başladı
Denizbank Personel Alımları Başladı