istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İlköğretim, Ortaöğretim, Önlisans, Lisans: 3274 Memur Alımı Yapılacak

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) tarafından yayımlanan duyuruda gün içerisinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı tarafından müjdelenen 3274 memur alımına yer verildi.

İlköğretim, Ortaöğretim, Önlisans, Lisans: 3274 Memur Alımı Yapılacak
İlköğretim, Ortaöğretim, Önlisans, Lisans: 3274 Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 12434 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İlgili memur alımına yönelik başvuruların başlatıldığı duyuruldu. Bu duyuru dahilinde, 2828 sayılı kanun kapsamında devlet korumasında yetiştirilen kişilerin, kamuda istihdamının yapılacağı ve ilköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans düzeyleri üzerinden alımların yapılacağı aktarıldı. 

İlgili alım sürecinde adayların başvuruları alınacak ve seçimler kura usulüyle gerçekleştirilecektir. Kura çekimleri noter huzurunda yapılacak olup, adayların başvuru süreçleri başlatılmış durumdadır.

EĞİTİM DÜZEYLERİNE GÖRE KADRO SAYILARI

Yapılan duyuruda maltepe escort İlköğretim düzeyinden 1057, ortaöğretim (lise) düzeyinden 1682, önlisans düzeyi 271 ve lisans düzeyi için 264 olmak üzere toplamda 3274 memur alımının yapılacağı aktarılmaktadır. Bu alımlara yönelik ilköğretim, ortaöğretim, önlisans ve lisans kadrolarındaki pozisyonların bazılarına aşağıdan erişim sağlamak mümkündür.

İlköğretim kadro: Hizmetli

Ortaöğretim kadroları: Memur, teknisyen, hemşire, işçi

Önlisans kadroları: Memur, yönetim görevlisi, tekniker

Lisans kadroları: Memur, öğretmen, sosyal çalışmacı, tercüman, mühendis, antrenör, işçi, eczacı, ebe, diş hekimi, fizyoterapist, istatistikçi, avukat gibi kadrolara alımlar yapılmaktadır.

Yerleştirme işlemleri 1 - 14 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

BAŞVURULAR HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

2828 Sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu Kapsamında Devlet korumasında yetiştirilen kişilerin tercih işlemlerine başvuru hakkı bulunmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen hak sahiplerinin, sahipliğini doğrulamak amacıyla resmi web adresini ziyaret etmeleri ve bu adres üzerinden hak sahibi olduklarını kesinleştirmeleri gerekmektedir. 

İlgili bağlantıya https://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/SHCEK_Kontrol.aspx adresinden ulaşılabilir durumdadır. 

Tercih sürecinde adayların tüm tercih aşamalarını eksiksiz olarak yürütmesi ve gerekli şartların tamamını karşılamaları halinde tercih işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

Devlet Personel Başkanlığı Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı 3274 memur alımı memur alımı devlet korumasında yetiştirilen kişilerin kamuda istihdamının yapılacağı ve ilköğretim ortaöğretim önlisans ve lisans düzeyler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek