istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS'siz 27 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Trabzon Beşikdüzü Belediye Başkanlığı İŞKUR üzerinden 3 Aralık 2018 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanlarla KPSS'siz kamu personeli alımı daimi işçi statüsünde 20 Temizlik İşçisi, 2 Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü ve 5 Şoför-Yük Taşıma olmak üzere toplam 27 personel alımı yapacağını açıklamıştır.

KPSS'siz 27 Kamu Personeli Alımı Yapılacak
KPSS'siz 27 Kamu Personeli Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 14145 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvurular başlamış olup 7 Aralık 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

15 Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. 

Tercih edilen ikamet ilçeleri: Akçaabat, Araklı, Arsin, Çaykara, Maçka, Of, Sürmene, Tonya, Trabzon merkez, Vakfıkebir, Yomra, Beşikdüzü, Şalpazarı, Çarşıbaşı, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı ve Ortahisar olarak belirtilmiştir. İş ilan numarası 00004748987 olarak verilmiştir.

5 Temizlik işçisi (el ile - cadde, sokak, park vb.) alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Tercih edilen ikamet ilçesi Beşikdüzü'dür. İş ilan numarası 00004749009 olarak verilmiştir.

2 Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, G sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. İş ilan numarası 00004749072 olarak verilmiştir.

5 Şoför-Yük Taşıma alımı için; En az ilköğretim mezunu olması, en az 3 yıllık iş deneyimine sahip olması, C sınıfı sürücü belgesine sahip (3 yıl deneyimli) olması ve 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. 

İş ilan numarası 00004749190 olarak verilmiştir.Beşikdüzü Belediyesi toplantı salonunda 12 Aralık 2018 tarihi saat 11:00 ile 12:00 arasında kura çekilişi yapılacaktır.

Trabzon Beşikdüzü Belediye Başkanlığı İŞKUR KPSS'siz kamu personeli alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek