istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

KPSS En Az 60 Puan İle: Güvenlik Görevlisi Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi Alınacak

İŞKUR yeni memur personel alım ilanları yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre kamuya Kocaeli üniversitesi farklı pozisyon ve niteliklerde alım yapacak.

KPSS En Az 60 Puan İle: Güvenlik Görevlisi Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi Alınacak
KPSS En Az 60 Puan İle: Güvenlik Görevlisi Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 3375 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Alım kadrolarına göre, Sürekli işçi, Eski hükümlü veya Terörle Mücadelede malül sayılmayacak şekilde yaralanan personel ve engelli personel alımı yapılacak.

ALIM KADROLARI

GENEL ŞARTLAR

Adaylardan genel olarak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Engelli, eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan adaylar hakkındaki ilgili mevzuat hükümleri ile 2527 sayılı Kanun hükümleri saklı kalmak kaydı, Son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak Belirtilen öğrenim seviyesini tamamlamış ve sertifika sahibi olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2018 senesinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından, ÖnLisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranacak.

ÖZEL ŞARTLAR

Bilgisayar Mühendisliği pozisyonu için, 4 yıllık eğitim veren fakültelerin Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri mezunu olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK onaylı denkliği olan yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak, 

Güvenlik Görevlisi için, Erkeklerde 170 cm boyundan ve bayanlarda 165 cm boyundan kısa boylu olmamak ve Valilikçe verilen silahlı ya da silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. şartları aranacak.

Engelli ve Eski hükümlü adaylar için ise, 

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç 07 Aralık 2018 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu resmi İnternet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR yeni memur personel alım ilanları 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesi ÖSYM Kamu Personeli Seçme Sınavı YÖK KPSSP3 puan KPSSP93
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek