KPSS En Az 60 Puan İle: Güvenlik Görevlisi Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi Alınacak

İŞKUR yeni memur personel alım ilanları yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre kamuya Kocaeli üniversitesi farklı pozisyon ve niteliklerde alım yapacak.

KPSS En Az 60 Puan İle: Güvenlik Görevlisi Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi Alınacak
KPSS En Az 60 Puan İle: Güvenlik Görevlisi Büro Memuru ve Temizlik Görevlisi Alınacak Osman Atalay
Bu içerik 3690 kez okundu.

Alım kadrolarına göre, Sürekli işçi, Eski hükümlü veya Terörle Mücadelede malül sayılmayacak şekilde yaralanan personel ve engelli personel alımı yapılacak.

ALIM KADROLARI

GENEL ŞARTLAR

Adaylardan genel olarak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Engelli, eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan adaylar hakkındaki ilgili mevzuat hükümleri ile 2527 sayılı Kanun hükümleri saklı kalmak kaydı, Son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak Belirtilen öğrenim seviyesini tamamlamış ve sertifika sahibi olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2018 senesinde ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından, ÖnLisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartları aranacak.

ÖZEL ŞARTLAR

Bilgisayar Mühendisliği pozisyonu için, 4 yıllık eğitim veren fakültelerin Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Bilgisayar Bilimi ve Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri mezunu olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK onaylı denkliği olan yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak, 

Güvenlik Görevlisi için, Erkeklerde 170 cm boyundan ve bayanlarda 165 cm boyundan kısa boylu olmamak ve Valilikçe verilen silahlı ya da silahsız özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak. şartları aranacak.

Engelli ve Eski hükümlü adaylar için ise, 

BAŞVURULAR

Başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç 07 Aralık 2018 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu resmi İnternet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR yeni memur personel alım ilanları 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesi ÖSYM Kamu Personeli Seçme Sınavı YÖK KPSSP3 puan KPSSP93

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: BİM Birleşik Mağazaları 371 Personel Alımı Gerçekleştirecek
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak