istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TEMSAN: 30 Kamu Personeli Alımı Yapacak

TEMSAN İŞKUR üzerinden 4 Aralık 2018 tarihinde yayınladığı ilan ile çeşitli şehirlere 30 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

TEMSAN: 30 Kamu Personeli Alımı Yapacak
TEMSAN: 30 Kamu Personeli Alımı Yapacak Osman Atalay
Bu içerik 12143 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Başvurabilecekler lise, ön lisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir. 10 Aralık 2018 tarihi bitimine kadar ülke genelinden başvuru yapılabilir.

Elektrik Elektronik Mühendisi 14 alımı için verilen iş ilan numarası 00004748636 olarak ilan edilmiştir. KPSS 60 puan ile başvuru alınacaktır. 

Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Elektrik Elektronik Fakültesi mezunu başvuru yapabilir. Makine mühendisi 10 kişi için iş kurumu iş ilan numarası 00004748819 olarak yayınlanmıştır. 

Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Makine Mühendisliği mezunu olması gerekmektedir. 

KPSS 60 puanla başvuru alınacaktır.

Kimya mühendisi 1 kişi alımı için 00004748846 iş ilan numarası olarak işkur üzerinden verilmiştir. Kimya Metalurji Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn. ve Tasarımı Fakültesi ve Kimya Mühendisliği mezunu olan başvuru yapabilir.

Elektrik Elektronik Mühendisi 2 kişi 00004749327 ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve Elektrik Elektronik Fakültesi mezunu başvuru yapabilir.

KPSS 60 puan ile başvuru alınacaktır.İnşaat Mühendisi alımı 2 kişi için 00004749377 olarak yayınlanmıştır. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn.ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ve İnşaat Mühendisliği mezunu olması gerekmektedir.

Makine mühendisi alımı 1 kişi için iş ilan numarası 00004749334 olarak ilan numarası verilmiştir. Mühendislik Fakültesi, Mühendislik Fakültesi Deniz Bilimleri Fakültesi Tekstil Tekn. ve Tasarımı Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Makine Fakültesi ve makine mühendisliği bölümü mezun olması gerekmektedir.

TEMSAN İŞKUR 30 kamu personeli alımı Elektrik Elektronik Mühendisi 14 alımı için KPSS 60 puan KPSS 60 puanla başvuru
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek