istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

4 Kamu Kurumuna 517 Zabıta ve Memur Alımı Yapılacak

Ülkemizdeki farklı kamu kurumları bünyelerindeki memur personel eksikliğini gidermek için alın ilanı yayımladılar.

4 Kamu Kurumuna 517 Zabıta ve Memur Alımı Yapılacak
4 Kamu Kurumuna 517 Zabıta ve Memur Alımı Yapılacak Osman Atalay
Bu içerik 10895 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre 4 kamu kurumu bünyelerine alımını yapacağı 517 kişilik boş kadro ile memur alımı yapacaklar. 

İlanların duyurusu geçtiğimiz günlerde yayımlanmıştı adaylar başvurularına 03 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlayabilir ve belirtilen son başvuru tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Söz konusu olan 4 kamu kurumu bünyesine, Zabıta memuru ve Memur Personel alımı yapacaklar. Toplamda 517 kişilik boş kadro ile, Çekmeköy Belediyesi 15 , Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 1, İstanbul Bağcılar Belediyesi 40 ve İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü toplamda 461 kişilik kadrosu ile memur personel alacak olup, toplamda 517 personel alınacak ve adayların başvuru yapabilmeleri için belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

İlgili ilanlar ile adaylardan hem genel hemde özel nitelikler aranacak. Buna göre, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar doğrultusunda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gibi nitelikler aranacak.

ALIM KADROLARI NELERDİR

Toplamda 517 kişilik boş kadro ile, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu alım yapılacak ve, İstanbul Bağcılar Belediyesi 40 kişilik kadro ile, Lisans mezunu 13 Zabıta Memuru, Lise Mezunu 20 Zabıta Memuru ve Ön Lisans Mezunu 10 zabıta memuru alımı gerçekleştirecek. Çekme Köy Belediyesi, Lise 5, Ön Lisans 5 ve Lisans 5 olmak üzere toplamda 15 Zabıta Memuru alacak.

Tapu ve Kadatso Genel Müdürlüğü 1 kişilik kadro ile Sözleşmeli Pilot alacak.  İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 461 kişilik boş kadro ile alım gerçekleştirecek. 

Buna göre İSKİ Mühendis, Şehir Plancısı, Kütüpahaneci, Mimar, İstatikçi, Kimyager, Peyzaj Mimarı, Grafiker, Restoratör, Psikolog, Biyolog, Hemşire, Tercüman, Bilgisayar İşletmeni, Tekniker ve Teknisyen pozisyonlarına 461 memur personel alımı yapacak.

BAŞVURULAR

İlgili ilanlar için başvurular 03 Aralık 2018 tarihi itibari ile başlayacak olup, İSKİ için en geç 10 Aralık 2018, Bağvılar Belediyesi için 07 Aralık 2018, Çekmeköy Belediyesi için en geç 07 Aralık 2018 ve Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne en geç 07 Aralıık 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

kamu kurumları memur personel 4 kamu kurumu memur alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Elektrik Fatura Desteği PTT Üzerinden Başlıyor
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?
Askeri Personel Alımı Yapılacak: Başvuru ne Zamana Kadar Yapılmalı?